Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Thrillville: Off the Rails

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
16.10.2007 PCPS2PSPX360Wii
Vývojáři:
Frontier Developments
Oficiální stránky:
http://www.frontier.co.uk/games/off_the_rails
Pokračování konzolové hry Thrillville (2006) vyšlo i na počítače. Hra je silně inspirována třetím dílem RollerCoaster Tycoon 3 od stejného studia a je zaměřena na stavění horských drah. Kromě toho stavíte různé další adrenalinové atrakce, kolotoče, ze kterých mají návštěvníci závratě, ale i všemožné stánky s občerstvením. Hra obsahuje více než 100 singleplayer misí a 34 různých parků pro multiplayer.

Horské dráhy nemusí vést souvislý okruh, klidně může být nějaká část tratě vynechána. Vagonky s lidmi musí toto místo přeskočit tak, aby bezpečně překonaly nebezpečný úsek. Pokud se stane nehoda, lidé vyskočí padákem z vagonů a dopadnou bezpečně na zem. Na některých drahách jsou vozy přesunuty jeřábem nebo jezdí přes ohnivé kruhy. Všechny dráhy můžete vyzkoušet i z vlastního pohledu.

Součástí jsou i různé mini hry. Například závody, bitvu robotů, pilotování letadla i se střelbou. Můžete zkusit i funkci roztleskávaček, tankovou bitvu, nebo dokonce i jízdu v autodromu.


Poslední diskuzní příspěvek

Hrál to někdo? Uvažuju, že si to koupím, na jednom webu to je za cca 80 kč, což je fajn cena. Recenze a spojitost s RollerCoaster Tycoon 3 je lákavá.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.