Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Thrillville: Off the Rails

16.10.2007
19.12.2023
kompatibilní
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Pokračování konzolové hry Thrillville (2006) vyšlo i na počítače. Hra je silně inspirována třetím dílem RollerCoaster Tycoon 3 od stejného studia a je zaměřena na stavění horských drah. Kromě toho stavíte různé další adrenalinové atrakce, kolotoče, ze kterých mají návštěvníci závratě, ale i všemožné stánky s občerstvením. Hra obsahuje více než 100 singleplayer misí a 34 různých parků pro multiplayer.

Horské dráhy nemusí vést souvislý okruh, klidně může být nějaká část tratě vynechána. Vagonky s lidmi musí toto místo přeskočit tak, aby bezpečně překonaly nebezpečný úsek. Pokud se stane nehoda, lidé vyskočí padákem z vagonů a dopadnou bezpečně na zem. Na některých drahách jsou vozy přesunuty jeřábem nebo jezdí přes ohnivé kruhy. Všechny dráhy můžete vyzkoušet i z vlastního pohledu.

Součástí jsou i různé mini hry. Například závody, bitvu robotů, pilotování letadla i se střelbou. Můžete zkusit i funkci roztleskávaček, tankovou bitvu, nebo dokonce i jízdu v autodromu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.