Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

theHunter: Call of the Wild

TheHunter

85
13 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
akce > 1st person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
16.02.2017 PC
02.10.2017 PS4XOne
Vývojáři:
Expansive Worlds
Oficiální stránky:
http://callofthewild.thehunter.com/en/
theHunter: Call of the Wild je realistický simulátor lovu, bežiaci na engine Apex od Avalanche Studios. Podporuje až 8 hráčov v kooperatívnom hraní, no pre "osamelých vlkov" je prítomný i singleplayer.

Hra ponúka open world o rozlohe približne 50 štvorcových míľ, pričom spracovanie divočiny v sebe zahŕňa rôzne typy území, kde nechýbajú ani údolia, polia, či husté lesy. Ak však budete chcieť niečo naozaj uvidieť, prípadne uloviť, budete musieť postupovať veľmi opatrne a počítať s komplexným správaním zvierat. Prítomné sú i dynamické zmeny počas, či striedanie cyklu dňa a noci. Vy ako lovec máte k dispozícii pomerne veľký arzenál pušiek, brokovníc, lukov, ručných zbraní a nechýbajú ani puškohľady, či rôzne typy munícií. Postupne si naviac môžete odomykať nové schopnosti a vybavenie.


Poslední diskuzní příspěvek

Nové DLC Aljašky obsahuje zapadanie krajiny snehom a opätovné rozpúšťanie. Je to niečo čo vraj chceli vývojári aj do Skyrimu.…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 95
Po prvním spuštění hry jsem byl unešen propracováním detailů, dynamika počasí mne tak uchvátila, že si hru často pouštím jen tak kvůli virtuální procházce přírodou. K dokonalosti už chybí snad jen vůně lesa nebo pocit chladu při větru a dešti.
Z mého osobního pohledu se mi některé mise zdají být dost náročné, zvlášť, když je úkolem mise ulovit nějaké zvíře, dojde munice a nelze do inventáře přidat další. Možná něco dělám špatně, ale i tak se mi hra velice líbí jak po grafické stránce, tak i z pohledu detailního propracování prostředí.

Pro: Grafika, dynamika prostředí, chování divoké zvěře.

Proti: nenalezl jsem žádné proti, snad jen fakt, že mi došla munice a nemůžu dál lovit.

+8
  • PC 80
Grafické zpracování hry je úchvatné, procházení se po rozkvetlých sluncem zalitých loukách nebo v hlubokých lesích za zpěvů ptáků je tak relaxační, že se občas jen kocháte krajinou. Nicméně je to opravdu hra o trpělivosti. Musíte investovat desítky hodin, aby jste něco ulovili a poté si koupili lepší výbavu, se kterou máte možnost lovit těžší kořist. Když se potřebujete někam dostat, tak strávíte několik minut reálného času jen přesunem a tato časová investice může leckoho odradit.
+7