Dneska vyšla nová rezervace Nového Zélandu a je rovnou i ve slevě. Sice zase spíše variace na zvěř, která ve hře už je v jiných rezervacích, ale cenově to není nejhorší.
Krása ta hra :D, ale dává zabrat pc. Dost hučí ted :) zatím ukoly nejasné jen objevení krajiny :) jsem u nějaké chatky se záchodem :D a tak musím říct moc hezky to vypadá.
@Shoggot (26.06.2020 10:20): Nemám. Kupoval jsem jenom kanadský husy. Ani nevím, jestli je to nutný k lovu kachen, tuším, že je to jako u hus jenom vábnička, blind, balabáni plus nějaká brokovnice a ty zvířata jsou normálně ve hře i bez DLC. To DLC by mělo být jenom na divoký kachny (mallard), že? Já měl koupenou rezervaci Parque Fernando a tam je Čírka skořicová (Cinnamon teal) a k tomu jsem dostal vábničku a balabány na ně s tou rezervací, takže jsem neměl moc potřebu kupovat tohle DLC na jinej druh kachen. Teď jsem si koupl i Yukon Valley a tam je Kačka strakatá (Harlequin duck), ale ještě jsem to nespustil a nevím, jestli jsem k tomu dostal na ně výbavu.

Podle wiki by kachna divoká měla být jenom v Layton Lake. Já už tam dlouho nehrál, takže si nepamatuju, jestli jsem je tam viděl. :) V Parque Fernando ty čírky normálně vidím občas na vodě, takže si je spotnu dalekohledem a mám jejich need zone. Postřílím co se dá malorážkou nebo brokovnicí a pak tam postavím stan, balabány a někdy se tam portnu a vábím, aby přístávaly. Když mám v invetáři 22lr, tak je střílím normálně na vodě, když mám nějakou brokovnici, tak je střílím ve vzduchu, klávesou X se dá zapískat, aby se vyplašily.
Dobrý deň.chcem sa opýtať.kúpil som si hru na ps4 The hunter call of The wild edition 2019 a neidú mi dokúpiť doplnky DLC.neviem čo s tým.dá sa to neako vyriešiť?
Nová rezervace. Nějak nestíhám kupovat a hrát. :D Ale radši bych byl, kdyby zpomalili s přidáváním obsahu, pořádně vyladili to, co už ve hře je, a opravili bambilion bugů.
@Shoggot (15.05.2020 13:49): Jo od toho jsou ty lovecký chaty. Jde pak za peníze udělat trofej. Statistiky lovu by měli být někde v menu. Postupně v každým updatem upravují stávající zvěř, aby měli „TruScore“ nebo jak tomu říkají - náhodně generovanou trofej a není ve hře jenom pár ručně vymodelovaných. Nová zvěř by měla mít TruScore vždy. Stejná mechanika, kterou měli i v první hře, ale do CotW se dostala až po pár letech. Nedávno ještě měnili systém etiky lovu, takže některý starý tabulky, jakou ráží na jakou zvěř, už neplatí. Někde na redditu je myslím ofiko tabulka, která ukazuje, jaká nejmenší ráže je na tu a tu zvěř.
Tohle je příjemná oddechovka. Trochu mě teda mrzí, že s ulovenou zvěří jaksi...nejde víc dělat než prostě ji vzít za prachy. Člověk by taky měl rád nějakou databázi nebo listinu co ulovil, aby mohl mít nějaký pocit úspěchu když třeba ulovil jelena nejvyšší úrovně. To je teda v těch DLC co přidají maison? Příjemné, že to má bullet drop, ale co takhle nějaké balistické tabulky?
Vyšlo další mapové DLC - Cuatro Colinas Game Reserve. Zavítáme do Španělských Pyrenejí, kde na nás čekají i nové druhy zvířat jako např. muflon nebo kozorožec. Přidána byla i nová lovecká puška, dalekohled pro noční vidění a puškohled se stejným efektem. https://youtu.be/t7Gn5C4eNNU
Po dlouhé době jsem to včera zapl a už to není tak zabugované na PS4 jako dříve, takže paráda. Koupil jsem si i tři DLC (Trophy Lodge, výbava na lov kachen, výbava na lov hus). Lovit kachny a husy jde i bez DLC, ale s DLC získáte nové brokovnice (u hus tuším 20 ga dvojku v různých barvách, u kachen 20 ga samonabíjecí) plus blindy a balabány, se kterými je mnohem jednoduší vábničkou, která je i v základní hře, přivábit pernatou z nebe na zem.

Doporučuju postavit si na nějaký stanoviště stan, z něj vytáhnout výbavu na lov kachen/hus a postavit ty balabány a blind na stálý místo. Pak když se vám nedaří nic ulovit, jednoduše se portnete k tomu stanu, který máte blízko výbavy na lov kachen/hus a pěkně si zastřílíte bez starostí a nějakého stopování. Na několika hodinové hraní je to blbé, ale když si chce před spaním člověk ještě něco střelit nebo má třeba jen čtvrt hodiny čas na krátký relax a nechce se mu hledat zvěř s nejasným výsledkem, jsou ty DLC ideální. Jenom se portnete k tomu stanu a za minutu už třeba první opeřenci přistávají, pak jenom hvízdnete a je to jak duck hunt od nintenda bez toho otravného psa. :)

Zkoušel jsem lovit kachny i dvanáctkou brokovnicí, která je myslím dostupná i bez DLC a je moc silná, ve hře ji to sice nijak graficky neroztrhá, ale integrity bonus je na 0 %.

Pár věcí mě ve hře ale hrozně štve. Vybírání zbraní/výbavy je na konzoli hrozně zdlouhavý, chtělo by to nějakej weapon wheel a hrozně mě vytáčí, že vábničky mají všechny stejné ikonky, takže si člověk musí pamatovat jejich pořadí. A když je zvíře blízko, absolutně nefunguje stereo zvuk ve sluchátkách a nelze spolehlivě říct, odkud ten zvuk jde. Co jsem koukal, tohle se ale na fórech u vývojářů řeší furt a moc se nemají k tomu to nějak opravit. Spíše se soustředí na přidávání nového obsahu, aby byly love z DLC, nežli aby vylepšili/opravili věci, co ve hře už jsou. :(
Této hře jsem zatím dost propadl.
Dlouho mě nic tak neuchvátilo audiovizuálně, jako theHunter.

Uvidím, za jak dlouho mě to začne nudit, ale zatím chodím překrásnou krajinou s otevřenou hubou a miluju i proměnlivost počasí. A taky jsem se tam už i jednou lekl pomalu víc, než v nějakém lekacím hororu :D Situace, kdy si tak pomaličku přikrčeně jdu křovím a stopuju Losa a najednou ze křoví vyletí Los a narazí do mě a ubere mi zdraví a já se tak lekl, že jsem málem shodil myš na zem :D