Grafické zpracování hry je úchvatné, procházení se po rozkvetlých sluncem zalitých loukách nebo v hlubokých lesích za zpěvů ptáků je tak relaxační, že se občas jen kocháte krajinou. Nicméně je to opravdu hra o trpělivosti. Musíte investovat desítky hodin, aby jste něco ulovili a poté si koupili lepší výbavu, se kterou máte možnost lovit těžší kořist. Když se potřebujete někam dostat, tak strávíte několik minut reálného času jen přesunem a tato časová investice může leckoho odradit.
Po prvním spuštění hry jsem byl unešen propracováním detailů, dynamika počasí mne tak uchvátila, že si hru často pouštím jen tak kvůli virtuální procházce přírodou. K dokonalosti už chybí snad jen vůně lesa nebo pocit chladu při větru a dešti.
Z mého osobního pohledu se mi některé mise zdají být dost náročné, zvlášť, když je úkolem mise ulovit nějaké zvíře, dojde munice a nelze do inventáře přidat další. Možná něco dělám špatně, ale i tak se mi hra velice líbí jak po grafické stránce, tak i z pohledu detailního propracování prostředí.

Pro: Grafika, dynamika prostředí, chování divoké zvěře.

Proti: nenalezl jsem žádné proti, snad jen fakt, že mi došla munice a nemůžu dál lovit.