Triss jen útočí. Tak musíš být i dost rychlej on se objevuje jen na dvou místech takže vždycky když vyleze z vody musíš jít hned po něm a čas co je nahoře by ti měl vystačit mám pocit na tři série útoků. Ono vždycky když mu sundáš mám pocit takových 5 chapadel tak vyleze z vody ven. Uděláš tři série a zase sejmeš 5 chapadel.
Já nevím..ale kdyby nešaškoval s těma chapadlama,ještě by se dal.Jenže on máchá všude kde se hnu..bo ani ta Triss už si neví rady.Kdyby aspoň uzdravovala.Nebo uzdravuje?a já si nevšiml?to snad ne..ne?
Zoltan: NO na prostřední ještě nemusíš používat lektvary sami to tam píšou. Jen je tam nějak že můžou být užitečné. Ono by to na normal mělo jít bez problémů dohrát bez lektvarů, ale je možné že tenhle boss je trochu silnější.
Já jen že už v prostřední obtížnosti je nutné používat alchymii a lektvary :)
Jinak už se myslím pomalu blížíš k finále, už jen pár hodin hraní :D
Ta prostřední :/ kolik je ještě do konce? já že bych dal hodnocení O-o
Právě pro tyto případy jsem byl učiněný alchymista a kořenář. Celý bágl byl plný lektvarů :D
Mirus: A na jakou hraješ obtížnost?
No uvidím.Děkuji za postrčení*.Asi se vrátím(něco vyvedu s lektvarama)a..a..a..no nejdříve se uklidním a naberu chuť.
Problém je že v téhle části hry se už nemáš ani kam vrátit. Kousek od týhle potvory by mělo být ohniště tak si udělej třeba aspon hrom (jestli máš ingredience). Přijde mi to divný, protože na "standartní" obtížnosti se to i na hard dá dohrát bez lektvarů, ale sám jsem to nezkoušel.
Já už nic nemám..jedinej lektvar mám jed oběšenců*Nějak sem na to s**al ke konci hry.A vracet se někam? pro lektvary apd..to fakt ne.Nějak mě to už neláká.Aj už toho mám plný zuby.
Mirus: To je nějaký divný tahle potvora je jedna z těch lehčích. Dokonce i s flash modem, který přidá nepřátelům až 600%hp jsem jí nekosil delší dobu než 15minut. Klasicky na sebe naházel pár lektvarů nabrousil si meč tou nejsilnější runou (tohle nabroušení ti v pohodě vydrží až do konce hry) která ti zlepší útok o 100% silnym stylem jsem ho rozsekal jak nic.
Tak zatím ukládám k ledu.Takový zdržování ve hře/hrách mám strašně rád.Seru se s tím něco přes hodinu.Příšera né a né povolit.Polibte mě půlky.:D
Nič chapadla skupinovým stříbrným stylem s kombinací igni a až se vynoří tělo potvory, rychle na ni zaútoč se znameními a opět sekej a sekej. Až se potopí, opět se ukážou chapadla, tak opět igni + skupinový stříbrný ... a tak furt dokola, dokud nepadne. Těžký souboj, ale strašně mě bavil :P
Divný.Mě to tam jelo slušně před dvěma lety, na x1900xtx a max detailech.
To snad nedohraju.Ve staré Wyzimě se to neskutečně seká/laguje.Kurva co to má znamenat.Nic mě nežene*dopředu.Akorát to otravuje
Pooky: Proste poker na koskach.:)

Garret: Srabactvi to muze byt, ale ja to hraji pro ten pocit viteztvi. Na konci jsem mel pres 80 000 naprosto nevyuzitych penez.xD A ne vzdy jsem to delal timto zpusobem. Pokud je samozrejme jista prohra, vzdavam to a par orenu mne ruku neutrhne.

Podobne jsem to delal ve Falloutu s kradenim. A to myslim delal kazdej.xD
skládáš z toho různý páry, trojice, čtveřice, pětice, malou a velkou postupku, full house apod. a kdo má lepší, tak vyhrál :D
No, když mi ve druhém aktu chyběla na zbroj tisícovka, tak jsem to taky využil - ale jinak radši pokračuju dál v příběhu...
save/load je rychlejší než v NWN2 nebo Gothic 3, takže docela luxus. Mě ty kostky bavili hodně a dokázal jsem je hrát třeba hodinu v kuse.:)
Ale...i ty knížky mají cenu.Některá 80 jiná 10 atd..ať si počte někdo další. :)Kostky jsou zdlouuuhavý.Spíš když zrovna nemám chuť dělat úkol,tak si dám partičku.Ale že bych seděl na kostkách 3 dny,to ne.Nehledě na to,že při load* si můžu ještě zalít*kafe :D
Vsechno zahodte, nic neprodavejte, hrajte kostky! Na tom jsem vydelal takovych 50000.xD stylem save/load..
Knížky vykupuje obvykle nějaký ten knihař a osobně je nazahazuju. Prodáš je sice za pětinovou cenu, co je kupuješ, ale i tak se to při ceně knih hodí. Osobně investuju do vzdělání maximálně a co nakoupím zrovna prodám. Než abych zahazoval knížky, to už radši pozahazuju přebytečné potraviny - ty mají mnohem menší cenu.
jo můžeš je prodat nebo zahodit. Ale to prodávání se někdy ani nevyplatí, když je obchodník daleko a dostaneš nějakých 10 orénů...
Ještě mám takovou drobnost.Knížky který přečtu/automat zápis do deníku/můžu prodat /zahodit?ani sem to nezkoušel..pořád je nosím a nemůžu sbírat zbytečnosti*zbraně atd..co bych mohl prodat.Ingredience si nechávám a příběhový předměty taky.
Aha.Já ho koupil za litr*ale jedna runa mě zůstala.Chtěl 3 ale budiš.Já myslel že to udělá za ten diamant,prdek*chtěl takový prachy :D ok.Díky.
To sem viděl že tam má meč ale na prodej.Ty runy mám stále u sebe.
pokud mas runy tak se ti automaticky objevi u nej v inventari mec ten si pretahnes k sobe
Jsem u kováře/mečíř/chtěl nějakej diamant/donesl sem mu ho/.Domluvil se semnou, že mě překová meč.Mám tři runy/červené/kliknu na kovářské kladivo a otevře se mě inventář. Kam mám ty runy*dát,aby to překoval.Obchod?jen je prodám,odhodím/spadnou na zem/přetáhnu*na meč/nereaguje.Dík za radu.
me to prislo jako bug , na nekolikaty pokus to vyslo , nejlepe si to ulozit po kazdem blesku
Borci,bojuji s golemem(druhá kapitola)vše sem udělal(má v sobě hromosvod/prší hřmí)když obíhám/aktivuju ty sloupy co přivolají blesk,vždy při té poslední aktivaci,dostanu bleskem já a né golem.Nějakej trik?už se s tím seru dva dny.
Mě to právě ve Wyzimě začlo strašně štvát :-) První kapitola se mi líbila víc...
Tak tak. Hra začíná být excelentní až ve Wyzimě, první kapitola je zatím jen takové...oťukávání, i když má taky svoji atmosféru (=mám ji rád). Jenže já miluju v RPG města :P
Tak sem chtel Zaklinace rozehrat, ale vzhledem k tomu ze je to udajne dlouhe, dlouhe, dlooooouhe a za mesic tu bude Risen, tak na to asi prdim :)
A zacatek moc nadseni a chuti do hrani zrovna neprinasi :)