No než milostivě postavička začne sekat mečem..to je to že musím*vyčkat až meč chytne plamen*.No já vím že vykrývám údery,no..ale přeci jen nějaký údery chytnu.Já vím,zase nemůžu hrát na nesmrtelnost.ok.Uzavřeme to.Loadování..no je krátký..ALE zdá se mi že je snad všude.
Sem něco namíchal a vypil.Účinek žádný*aspoň sem si nevšiml..těch plovoucích upozornění a různý keci při boji je mnoho..asi sem přehlídl.ještě malá otázečka,borci.Jdo nějak spomalit*plovoucí upozornění na úkoly?bo to nestíhám číst..jasně,přečtu si co za úkol mám dělat(menu-úkoly)no jen taká drobnost,mno..
Garret:Jo,to sem nějako pochopil..měl sem nějaký ingredience a dal sem tam mozek utopence.Nic-žádný viditelný výsledek.Ještě zmatkuju..mno..já si dám záležet
Mirus: pokud mícháš sám, musíš mít správně ingredience, to je snad pochopitelné. U každého lektvaru máš popis, co jeho vypitím získáš.
Jaký čekání "až budeš moct udeřit"?
No jasně že maj lektvary vždycky nějakej účinek, k čemu by pak byly?

Jo, to pobíhání mě taky strašně štvalo. Jak u blbejch... A ještě to loadování...
Uf..samej save a load...ty souboje mě neskutečně serou..čekat až budu moc udeřit/seknout.Připadám si takovej poslíček*dones/udělej/dostaneš další úkol.Jasně,správné RPG.Škoda že si nemůžu skrátit cestu..musím utíkat přímo po cestě...atd..
Mám otázečku,borci.Když namíchám nějaký* lektvar,vypiju-nic se nestane.Aspoň se mi to už stalo.Mají lektvary třeba i různé*vždy nějaký vliv na postavu?či jen přidají TO ČI ono.nebo něco*ovlivní.
To asi nemá cenu řešit. Očividně je problém někde hlouběji než ve hře, pravděpodobně by pomohl reinstal systému, ale je taky možné, že je chyba někde v hardware (paměti na grafice nebo operační paměti).
A hre Killing Floor chces dat taky 0%?

"Až to opraví,prosím."
Ono to pujde docela tezko, pokud je opravdu chyba na tve strane. Zrovna mas treba stesti na hry, ktere na nejaky chybny ovladac nejsou tolik nachylne. Ale tohle opravdu neni normalni, takze je nejlepsi to vyresit co nejdriv, protoze v budoucnu mohou byt problemy i u jinych her.
MIGtheDRAGON Nee..Ze Steamu,když si stáhneš demo,(nové hry)musíš i ovladače na grafiku/doporučeno/tak sem myslel že binec dělají ony/ovladače.Víme že né každé jsou vhodné,že.No sem otrávenej...uvidím co budu vymejšlet..
Cobra:Bsod mě hází ještě Killing Floor/steam verze/nehraju ji.Až to opraví,prosím.
Žádná jiná hra mě nehází BSOD.
Mirus: Vzhledem k tomu, že BSOD to hází jen tobě, asi bude problém trochu jinde než ve hře... BSOD obvykle znamená problém v komunikaci ovladače a systému, přičemž nemusí zdaleka jít jen o ovladač grafiky, přestože to na něj odkazuje. Zkrátka, hra za to nemůže. Jsi si jistý, že to žádná jiná nedělá?
Mirus: sorry někde níž si psal něco o steamu tak jsem měl za to že jsi to stáhnul přes steam. Nevim proč to nechceš přeinstalovat to snad neni takovej problém. Pokud by ti nepomohla ani technická podpora tak se vždycky dá cdčko vyměnit. Ona to zase neni tak ojedinělá záležitost mít vadné cdčko co jsem tak slyšel.
Ptáš se tak,že reagovat musím aby bylo jasno.Jinak reagovat nehodlám.
Odkud si myslíš že mám jako stáhnout Zaklínače?já sem koupil DVD i s integrovanými patchi*nemám tu verzi co vyšla bez patche.Přeinstalovávat hru po 8 hodinách/provozu/nemíním.Před instalací sem pročistil registry,defragmentoval.Ještě se začnu asi modlit.
Mirus: a přeinstalovat zaklínač případně znovu stáhnout jsi předpokládám skusil ? Někdy může být chyba v instalačce nebo se to špatně nainstaluje, protože tohle je fakt divný. Já mám visty a jde mi zaklínač dobře. Dohrál jsem ho už 5krát a trochu víc to padalo snad jen při poslednim dohránim kdy jsem to hrál s flash modem (zvýšení obtížnosti). A tim trochu víc myslim že to místo jednoho spadnutí spadlo za hru třeba třikrát.
Cobra:Hodilo mě to bsod*i s ovladačema které nebylo potřeba instalovat.Stáhl sem nové a jsou to ty samé.S těmi mě to hodilo bsod*.Už nereaguju.Konec.
Cobra: Já nevim. Taky už aby mi to bylo ukradený, stejnak každý říká něco uplně jiného, takže "je to o štěstí" je podle mne docela trefné :-)
Zaklínač rozhodně na Vistách nevyvádí psí kusy, nahrál jsem tak přes 20 hodin a spadlo to jen dvakrát nebo třikrát. Zato XPčka vyvádí psí kusy na některých novějších kouscích hardware.

Tobě to hází BSOD s hlášením o problému s ovladačem a nadáváš na hru? :-) Nejdřív si udělej pořádek v systému, ovladačích a hardware...
Nepsal.Teď na to nemám náladu a ani chuť.Až vychladnu,možná napíšu.Nečekám nic zázračného.
Jenou přestal pracovat ovladač Nvidia.Restart natvrdo.
Teď mě hra hodila BSOD.Ještě sem chtěl něco zkusit,nezkusím.
Toto stačí když si přečteš.
BSOD hlásil něco o chybě ovladače na grafiku.Stáhl sem nové/poslední/zjistil sem,že už je mám.
Mirus: A psal si jim na tu technickou podporu, nebo jsi si jen tak vydedukoval, že je nahovno ? Narovinu ti řikám, že problém je u tebe a ne na straně hry. Neřikám že vůbec nepadá, ale tak 1-3krát za hru je maximum.
MIGtheDRAGON:Technická podpora?ta vyřeší h***o.Nula je hodnocení prasárny.Ta zůstane.
pestik:Ano,znám ho.Má/měl můj obdiv.
Montana:Mám nahráno 8 hodin.Stačí se podívat do mého profilu na Xfire.
Mirus: Sice jsem nečet všechno co jsi tu psal a je mi to jedno, ale dát jedné z nejlepších rpg her 0% to je trochu moc ne ?
Pokud máš se hrou problémy a nepomohl ani reinstal tak zaklínač má také technickou podporu :)
Onstaloval sem Rozsirenou edici a primo aktualizace z autorunu mi rekla, ze mam verzi 1.4.5.neco a ze am stahnout 1.5. O zadne 1.6. mi to nereklo :)
A uz ta 1.5 DRM odstranila.
Zaklínač je otázká štěstí a smůly. Mně jela rozšířená edice fajn, ta puvodní, neskutečně zmrvena, padala v rozmezí 10 až 15 minut. Nicméně to byla moje/jejich chyba, protože Zaklínač, jak jsem slyšel, na Vistach provádí doslova psí kusy.
Mám rozšířenou edici.V ní je patch 1.5!ty uvádíš 1.6 překlep?
Instalaci přeci nezruším.Vše se nainstaluje automaticky.
Teď mě hra hodila BSOD.Ještě sem chtěl něco zkusit,nezkusím.
Garret:V mém okolí není nikdo kdo by to vyřešil za mě.Řekni mě,co potřebuju za software,kromě instalačního DVD.Nechám se poučit/poradit.Ovladače mám aktuální/grafika/Bohužel,když dosranej Steam chce při každý nový hře ovladače?prosím,vem si je.Nebudu jak piča jebat ovladače kerý mě sednou,když očividně jiné hře nevadí.Konec zvonec.
Teď nevím, jestli je to verze 1.5 nebo 1.6, ale prostě ten poslední patch odstraňuje DRM určitě.
Já jsem teď zkoušel demo a celkem mne to chytlo - tak jsem si to objednal z xzone, přijde mi to spolu s předobjednávkou Risen kolem 14.října. ;-)
Konecne sem se odhodlal k rozehrani a uz se Zaklinac instaluje :)
Nevite jestli je nekde patch na odstrani DRM, aby sem nemusel mit disk v mechanice, jako je to u Platinovky?
Nvidia display přestal normálně pracovat.Restart na tvrdo.Polibte mi prdel CD Projekt.Mám tohle zapotřebí?nemám.Hru hodnotím 0%
Hraje se to dobře,ale tohle prostě nejde.Nebudu každou hodinu restartovat a nahrávat lokace.
Jenou přestal pracovat ovladač Nvidia.Restart natvrdo.
Mirus: dej to někomu schopnýmu, kdo ti dokáže ten problém vyřešit (protože kolize nastává ze strany tvého SW/ovladačů, ne hry).
Hrál jsem to s patchem 1.5 a nespadlo mi to snad ani jednou. Tak si to často ukládej, tim nic nezkazíš.
popkec: Nepadá. A to nemám rozhodně nějaké nabušené dělo (x-zone mě dokonce u Zaklínače píše "Váš počítač nevyhovuje" :-). Takový Fallout 2, ověřená klasika, mě padá a padal daleko víc. To co se stalo Mirusovi je buď dílem smůly nebo jak píše SilentWolf...
SilentWolf: Vždyť to padá všude a za každých podmínek, se systémem ani detaily to nemá nic společnýho. Dokonce ani s patchem...
kdyz na to nemas PC , mas pojebany system a nemas nejnovejsi patch.. a hlavne i kdyz mas namakany comp tak trosku snizit detaily a i kdyz se to na plne necuka tak to muze padat (u me fallout 3 a oblivion) , dale jeste nastavit strankovaci soubor vetsi .. a musi to jet, no a samozrejme ovladace na grafiku
Já už se s tím srát nebudu.(pocit,emoce ze hry atd..)napíšu opravdu co mě vadí atd..Ať si každý přečte čeho se vyvarovat a na co si dát pozor.Mě to prostě vadí.Já si zaplatil za zboží a chci hrát,né se nervovat.Poslední dobou je těch chyb nějak moc.Už nekoupím nic.Skončil sem.Když už něco koupím,jedině ověřené staré klasiky.A hlavně kompatibilní se systémem,a řádně vyladěné.
Ať mě někdo řekne co s tím.Přeinstalace windows a hry neberu.Konec.
Jenou přestal pracovat ovladač Nvidia.Restart natvrdo.
Mirus: Dobrý komentář :D. Ne teď vážne ono to tak často padá? (otázka i pro ostatní majitele hry)
Cobra: Jednou jsem se do hry tak zažral, že jsem bez jediného uložení vymlátil celá blata. Hádej, jestli mě hra spadla :D Takže máš pravdu. Padala málo, ale padala :)
Mě Enhanced Edition nepadala skoro vůbec, jen občasně po několika hodinách hraní. Ale že by padala na jednom místě jak Mirusovi, jsem nezažil.
Rozšířená edice padá míň ;-) Ale jinak je Witcher hodně padavý...
Kapitola první/krypta.Dostanu klíč od Mikula.Vcházím do krypty,hra se ukládá a má přijít cutscéna*.Hra spadne.Chyba aplikace Witcher.exe.Atd..odeslat/ne/
Je to KURVA normální?ptám se.Už mě hra spadla dvakrát.Čerstvě nainstalovaná s posledním patchem.
Jestli mají problém s distributorem, tak jim jakákoli věc může uškodit. Jako hráč se na to díváš jinak, kdyby si nahlédl do celého toho kolotoče z druhé strany, nemluvil bys tak, že si "hlupáky" není třeba hýčkat. JE! A jak. Právě tihle lidé tvoří 90% kupujících.

btw - jasně, vždycky se sním začnou ohánět ti, na jejichž reakce upozorním ;-)
Ovšem že chtěli, hlupáci jsou mocná síla (do toho započítaní i manažeři a producenti), kterou je lepší nepopouzet.
Spíše mi tam vadí (více než snaha podbízet a vymlouvat se, ač ji chápu, ne že né) způsob jakým se pokouší vybruslit z krizové situace, která nejspíše vůbec nenastala. Mě to právě vyznělo - něco tady smrdí, jinak by neměli důvod to zamlouvat.
Pokud to chtěli udělat pádně a s jistým stylem, měli z toho co mají nastříhat nové, lepší, akčnější video a to hodit pro veřejnost. Pak by k tomu řekli jen: Takhle to vypadalo tenkrát, takto to vypadá dnes. Těšte se!

A davy jásají.

Btw - znáš to pořekadlo o potrefené huse?