@kuler91 (31.08.2015 12:57): tyhle detaily se zatím neví, ale tipnul bych si že hlavní linku mít dohranou vyžadovat nebudou, ale budou chtít třeba level 15+ a budou se škálovat podle toho na jakém levelu je hráč bude dělat.
@LIUWIL (31.08.2015 12:47): Aha... přiznám se, že tohle jsem z toho teda vůbec nevyčetl. Jako chápal jsem, že nikdo moc neví, kde je uvězněný, ale myslel jsem, že o tom ví aspoň lovci čarodějnic a právě jejich následná neaktivita mě zarazila. I proto, že Marigold je přece jenom světoznámý a museli se doslechnout, že je zpátky ve městě. Taky Marigold je nějak moc v klidu, jako by byl na výletě. Ale díky.
Napadá někoho, jak budou řešeny datadisky ? Jestli bude potřeba mít dohranou hlavní linku a jestli se vůbec bude pokračovat se současným equipem ?
Docela by mě zajímalo, jak to bude vyřešené :)
@BINGMAN (31.08.2015 08:49): Ono to má hodně co dělat s tím, že je Menge mrtvý. A hlavně skoro nikdo nevěděl že je uvězněný a kde je vůbec uvězněný, nebo že by měl dokonce být popraven.
Může mi někdo vysvětlit proč, když se mi podaří vysvobodit Marigolda od Lovců čarodějnic si to nakráčí do Novigradu, jakoby se nic nestalo? Utekl jim z vězení, neměli by ho zase chytat?Místo toho se na celou věc zapomene.
Tá NG+ má večší zmysel, ako som si myslel ... proste parádička, Vesemira som posadil v krčme a robím zaklínača ...
@Arcee (30.08.2015 15:17): Já bych naopak řekl, že to totálně rozhodí už takhle ne úplně 100% balanc hry. Už takhle si připadám občas trochu OP. Dokonce jsem kvůli tomu před časem zvedl o stupeň obtížnost. Docela dlouho mi trvalo pochopit, jak se pracuje s mutageny, ale po aplikaci některých skillů jsem byl tak trochu nadčlověk (resp. nadmutant). :)
@Arcee (30.08.2015 15:17): Na začátku jsem si taky připadal dost slaboučkej (questy ve White Orchardu, pro mě paradoxně nejtěžší část hry), ale někdy okolo 7-10 levelu se to zlomilo a pak už to byla pohodička. Možná to bylo i tím, že jsem poctivě projížděl všechny otazníky na mapě.

Zkoušel někdo ten ? modSwamp ?
Potřebuju radu, kam tento adresář nakopírovat ... zkoušel jsem několik složek a furt nic. :)
@Neelixx (29.08.2015 22:30): Chlape co mi to tu píšeš? :D Já si žádné zářezy na pažbě dělat nepotřebuju.. Zajímá mě to protože mi občas přijde, že ty XP jdou trochu pomalu, hraji to poprvé. To že si to chci zvednout o deset nebo dvacet procent neni zas tak hrozné a myslím že mi to tu hru nijak nezruinuje ;-)
Teď jsem se na FB dočetl, že Vrobiho recenze na W3 byla ve Score dost nepovedená a docela by mě zajímalo proč. Kupuje ho tady někdo? Pokud ano, byl by tak hodný a poslal by mi scan? Za odměnu by dostal mou nehynoucí vděčnost a respekt. :)
@Arcee (29.08.2015 21:13): To asi nemá moc smysl hrát s nějakým boostem k XP. Pokuď si chceš hru užít, tak stejně plníš +- téměř všechny vedlejší questy a tohle by ti totálně zruinovalo main quest, kde by jsi pak totálně přelevoval všechny nepřátele. Pokuď tě to nebaví, tak se hrou sekneš a jdeš o dům dál, vedlejší questy ve W3 jsou (imho) minimálně stejně kvalitní jako hlavní příběh. Samozřejmě, pokuď ti jde jen primárně o to hrou rychle prolétnout, aby jsi měl na pažbě další zářez, tak proč ne.
jsem jedinej, komu vadí ten micro-stutter při chůzi na koni? šílím z toho. voni pracují na peachovinách jako nové vzhledy postav, buší si do hrudi, že to dávaj zdarma, ale že maj rozbitou hru, to je nějak zvlášť netankuje...
Máte někdo zkušenost s tímto módem? Čtu tam že xp rate jde zdvojnásobit, ztrojnásobit atd... ale jde to třeba nastavit i na 1,5x nebo 1,3x? Dvojnásobek už mi přijde až moc.
Importuješ si do hry save z už jednou dohrané té samé hry. Takže tady si do trojky importuješ save z trojky.
Tak jsem už asi v půlce NewGame+ a přináším další poznatky:
1. Jak jsem zmínil již dříve, tak až na inventář a Váš level je hra totožná. Ale i tak je určitě lepší začínat s krásným medvědím brněním, páč je opravdu "cool".
2. Možná je to tím, že jedu jen příběhovou linku + pár zajímavých vedlejších questů, (a nejsem díky tomu tak přelevelovaný) ale hra se mi zdá těžší. Když si nedávám pozor, tři banditi mi dokážou natrhnout zadek a tři topivci bez pomocných lektvarů jsou smrtelně nebezpeční.
3. Skill pointy jsou v této fázi hry už opravdu úplně k ničemu.
4. Ve hře jsou stejné předměty, jako v klasické hře. Mají akorát vyšší level. Přiznám se, že jsem čekal pár novcýh itemů.
Shrnutí: Není to žádné terno, ale myslím si, že i tak má NewGame + smysl. Od začátku máte skilly, na které jste už zvyklí a stejně tak vám zůstanou i lektvary a oleje. Osobně si připadám víc jako Zaklínač teď, než předtím, kdy jsem nic neuměl a nic nevěděl, i když takovou vlaštovku jsem vařil v 1. díle snad milionkrát. Doufám, že chápete co myslím :) Až vyjdou datadisky a já si dám W3 znovu, půjdu určitě do NG+
Zistil som toto Tento recept si můžete zakoupit u Keiry Metz nebo u obchodníka v Zálipí za 38 korun.
@fak (27.08.2015 07:12): uff, no úplně mám strach ten GOG zapnout :-) oni tam teď přidali novou funkci na odstraňování posledních patchů, což udělali určitě kvůli sobě, protože ty jejich patche dycky záplatujou jednu věc a dalších deset rozjebou.
Mě teď po updatu GOG nějak začala hra blbnout. Myš nereaguje když chci posouvat mapu, kobyla vobčas nereaguje na změnu směru, někdy ani nejde tu hajtru přivolat, protože tlačítko (v mým případě X) na přivolání nefunguje. Nemáte někdo podobný trabl?
Jinak návnada na čerty prostě nejde nikde sehnat, su nasranej..

Nové sales info:

- Hra stála 306 milionu polských zlotých
- Prodala 6 milionu kopií za prvních 6 týdnů (takže nyní bude odhaduju kolem osmi)
- 236 milionu zlotých čistý zisk
- sere mě že jsem před lety nenakoupil akcie
@Gordon (26.08.2015 18:56): AI nebere nic, v-sync ve hře vypnout a vynutit přes ovladače. Pro ještě stabilnější FPS a eliminaci stutteru a kde jakých lagů na 30FPS dost pomáhá lock FPS (30) na RivaTunerStatisticServer (MSI Afterburner). To mám ověřené.

@PRIVATE MARTIN (26.08.2015 18:01): Na i5-4430 mi to jede jedna báseň. A vytíženo je to max. na 70% při soubojích ve městě.
K té zajímavosti k výkonu od Saye bych jen dodal že ruzné anizotropicke filtrování taky dost bere výkon, stejně tak i vertikální synchronizace. Tedy jestli to ta hra nabízí...
No něčeho takového se tady nedočká určitě :D Na co to prosímtě chceš?

Zkus se podívat na googlu, už tam určitě takových map bude hodně :)
Teď jsem dostal takové tušení, že se to dá koupit v bohaté části Novigradu - aspoň si matně vzpomínám, že jsem to tam tehdy někde koupil.
Ten recept by se měl Geralt naučit automaticky v té dané fázi toho questu ne ? Aspoň u některých questů to tak bylo, nevím jestli přesně i tady.