@Guldy (27.05.2015 10:31): vždyť jsem psal že hraju bez downsamplingu protože preferuju 60fps. Ale ten downsampling + ultra jsem zkoušel a na 30fps to je v pohodě. Kdyby mi 30 stačilo tak to tak hraju.
Co tě stálo 6K ? PS4 ? To by mě zajímalo kde. Nebo mluvíš o grafice ? Protože na PS4 max settings nejedou, je tam kombinace low/medium s texturama ultra.
@Guldy (27.05.2015 09:44): Huh ? Moje karta stála 9200, s prodaným witcherem a batmanem 8000. Dal jsem jí do 4 roky starého PC (2500K+8GB). PS4 stojí kolem 11K, ne 6K.
Witcher byl na PC na GOGu za 8 kil, btw.

Jen FYI, moc mě nezajímá další nekonečnej argument PC versus konzole.
@orromis (27.05.2015 09:49): tak to vime vsichni ze jsou multifunkcni a presto se konzole prodavaj jak blazen. A co vim tak hry ny pc taky nestojej zrovna malo. Tuhle gta 1300, tady w3 1200..

Stale jsou ty kusy hw proste z nejakyho duvodu drazsi nez by mohly byt.

@Guldy (27.05.2015 09:58): jo taky jsem mel pc 5 let.. Ale to je jedno. Podivej se na vyvojare jak se jim chtej delat hry na pc a konzole.. My si muzem rikat jak je pc super az do aleluja..
@Guldy (27.05.2015 09:44): Hry na konzole ale stojí alespoň 1.5 krát více než na PC (nemluvě o častých slevách, které afaik na konzolích nejsou časté). A PC je multifunkční, konzole ne --> ne vždy a ne pro každého je konzole levnější.
Muze mi nekdo nejak rozumne vysvetlit, proc jenom Xbone kolektorka prichazi s dvojici fyzickych Gwent balicku? >:O
teda sice mam brasny na total 160 nosnosti tusim, ale vsechno to harampadi kolem craftovani mi uz zene hmotnost bez bordelu co eventuelne prodam nekam ke 130... chran buh jestli to eventuelne budu muset tridit >_>

jinac teda lvl17, main quest uz zbyva jen cast na skellige, ale nez tam vyrazim, poresim v ramci moznosti zbyle sidequesty.
Kurwa to je ale nádhera..

Co se z týhle hry dá s trochou downsamplingu vytáhnout je úžasný.
Jinak nahráno 48 hodin, stále jsem nebyl v Novigradu ani Skellige...

Chtel jsem se ale zeptat, jedete nekdo alchemy? Chtel jsem se na to respecnout, ale asi si to spatne prebiram. Mel jsem za to, ze cesky popisek rikajici ze efekty elixiru s moji celkovou toxicitou nad 70% zustanou, ze budu nonstop nabbuffovanej + k tomu nahodne nahozenej dalsi potion bez toxicity za kazdej mnou vypitej potion. To se mi zdalo jako dobry combo a awesome shit..

Edit: lol prisel jsem na jinej op shiat
Taky nealtabuju a nemam appky, teplota pod 50, fps 50 na ultra se vsim krome vlasu, vykon v pohode a jsem na forech kde se hlasej lidi se stejnou kartou r 285 a vsem nam to pada behem pouzivani mece (ne vzdy ofc). Je to vec hardwaru, ne p*covin jako moc spustenych veci nebo prachu na strese. Amd by melo udelat brzo update.
Za pět hodin na 280X to nepadlo ani jednou.
Po přechodu na 970 to za 50 hodin taky nepadlo ani jednou.
Witcher 1 i 2 byly méně stabilní on release, ikdyž to taky nebyla žádná tragédie.

Je ale fakt že nealttabuju a nemám na pozadí puštěno dvacet aplikací.
@Garret (26.05.2015 17:09): Nevím jak ostatní, ale já mu dal mínus za to co píše. Je to totiž hromada nevyargumentovaných blábolů (jako většina jeho příspěvků do diskuze), fňukání a sem tam nějaká lež (třeba bod 10 - linearita).
@Tvojematka (26.05.2015 11:30): Taky jsem si vsiml, bylo to ale jen par kapek (a jeste v shitovy chatrci), no big deal..

@BINGMAN (26.05.2015 17:02): toho brneni tam je celkem dost, ale asi si nevyberes.. restrikce a staty ti asi moc nedovoli nosit porad nejakej kozich ke svymu uspokojeni

@Paul (26.05.2015 00:34): prepnul jsem si to na cestinu kvuli prohlaseni Andreje na fb, ze je super. Ale bohuzel s nim nejsem tak moc spokojenej, napr. podriznout jak psa vs preklad na oddelat na dvore apod. Ale asi co mi vadi jsou ty preklepy a zapomenuty mezery mezi slovy..

@Hydr0gen (26.05.2015 14:38): Na AMD kartach typu R9 hra pravidelne pada, ale k vlasum pry taselace na 8x v catalystu funguje nejak dobre, taky presne nevim.. nezkousel jsem.

Hra mi ukazuje nahranych 100+ hodin a furt delam zakazky a vedlejsi questy :) teprve jdu na audienci k Emhyrovi, uz jednou jsem tam sel, ale failnuly mi dva questy, takze jsem loadnul zpatky.. Pokud jde o nejaky staty, penez mam 8k, do mece jsem vlozil runy na vravorani (ani jsem nevedel co to je za stat lol) a z nejakyho duvodu co hit to ''stun'', s igni k tomu op as fuck, hraju na druhou nejtezsi. Asi respecnu do fightera, abych zkusil taky neco jinyho nez jen quen a igni..
Všechny brnění, co jsem zatím našel mi připadají takové... nezaklínačské. Zlepší se to? Mám pořad to brnění z 1. levelu :) (vylepšené, pravda, ale horší než ty, co nacházím. Ale vypadá tak kůl. Ve dvojce jsem s tímhle problém neměl)
Zajímavost pro majitele AMD karet: podle komentářů pod tímto článkem je možné hrát se zapnutým hairworks na AMD ke kartě a mít při tom slušné FPS. Pointa je ve snížení teseleace, která je u vlasů a chlupů při zapnutém hw moc vysoká. Osobně vyzkouším za 2 týdny.

Edit: více zde (může pomoci i majitelům nvidie, pokud přijdou na to, jak tu teselaci snížit ).
Ok, a teď ta nejzávažnější věc. Ono opravdu nejte opéct to syrové maso?
Tak mám za sebou 20 hodin a konečně jsem se dostal za Baronem. Kurňa ta Ciri je sexy. Zelenooký, to já rád :)
@Tvojematka (26.05.2015 10:57): Mě taky přijdou ty barvy lepší. Má to pohádkovější, pastelovější nádech. Není to tak vyblitě obyčejný :)

@Tvojematka (26.05.2015 11:30): Člověče, máš fakt smůlu. Já zatím za 30 hodin narazil jen na mizejcího koně, když jsem s ním zajel do vody, na vlající vlasy v interiéru a jednoho chlapa, co měl hlavu pod zemí. Jo a ještě mi jednou spadl Geralt ze žebříku a asi půl minuty skákal na místě, aniž by s ním šlo pohnout :D

Hm, další super bug. Venku prší, vlezu do baráku, tam prší taky. A ne že by trošku pršelo střechou, kapky dopadají na celou podlahu a déšť teče i po stěnách.
A to se stalo asi tři minuty poté, co u brány stál jeden voják ve vzduchu nad druhým vojákem.

Jj, ten odklad se vyplatil..