[neexistující příspěvek]: vyhledej si uživatele "Eru", má návod v profilu. Je to fakt handy feature, ikdyž jedinej koho jsem tam zatím dával byla konvice :)
Tak dohráno :) Super hra. Jen mi přišlo, že příběh v Zaklínačovi 2 byl o třídu lepší...
Na to se chci taky zeptat....da se nejak zablokovat ten koho prispevky nechci mit zobrazeny?
@M.a.t.t. (27.05.2015 15:12): Ne každý četl nebo hrál cokoliv, to není důvod, aby se o tom nemohlo psát. Kdo je nečetl, stejně nebude v takovém případě vědět, o co jde a akorát mu to vypadne z hlavy, protože si to nedokáže dát do kontextu. Nick si nechám.
Tvojematka, chcel by som ťa poprosiť, aby si prestal spoilerovať a to týka aj kníh. Nie každý ich čítal, keď tak radšej používaj tag. A zmeň si nick - hoci aj na konvice.
Este taka blba otazka, ale nemozem si pomoct.
Da sa na gamepade vyvolat mapa priamo - tzn. bez nutnosti najprv jednym klikom otvorit menu a potom druhym klikom mapu -?

Prisahal by som ze sa mi to raz nechtiac podarilo, len tak mi tam vyskocila mapa bez toho ze by som videl vyskocit menu ale uz sa mi to nepodarilo zopakovat, takze mozno som len nejako sikovne namackal menu a mapu tak uzasne ze som ho ani nezaregistroval.
Do inventáře v Zaklínači 3 přibude vlastní záložka pro knížky a také možnost řadit a filtrovat předměty.

(v updatu)
Potřebuji poradit, ale jen pro ty co už maj hotovy ukol ve Velenu myší věž U Keiri se dal (než mi utekla) koupit lektvar, kterym jsem si moh znovu přerozdělit schopnosti. Nevíte kde se da jinde sehnat? Nekoupil jsem a ted na urovni 16 by se mi docela hodil:-)
To mě zase Ciri docela bavila, i když jsem si původně myslel opak. Asi je to tím, že jsem si k ní vytvořil vztah díky knížkám.
@Tvojematka (27.05.2015 12:35): Podobně postupuj prosím ke všem diskutujícím, protože by to tu za chvíli vypadalo jak v diskuzích na herních webech typu hrej,zing,eurogamer. Chodím sem pouze rok, ale pořád zde mají diskuze mnohem lepší úroveň, než je tomu jinde, kde se neustále někdo hádá a debatuje o sr ******. Poslední dobu pozoruji, že něco podobného si minimálně u W3 zavedl i ty ... ani nemluvím o tom, že neustále nepřímo spoileruješ !!!! Nejsou to žádné konkrétní príběhové spoilery, ale napsat po tvé easy 3 denní jízdě, že konec stojí za prd, že rozdíl v epilogu, který sis našel na yb je minimální a podobné info tu skutečně nikoho nezajímá !
Myslím si, že hodně lidem udělá radost, když si ty svoje názory,postřehy necháš sám pro sebe a nebudeš je zde ventilovat ..
Vcera som mal celkom dementny bug pri hre za Ciri. po suboji s vlkmi sa to dementne buglo a postava mi kazde cca. 3 sekundy urobila jump. Proste mohol som stat na mieste, a ona stale skakala ako keby niekto kazde 3 sekundy stlacil tlacitko jump.
Problem bol ze sa absolutne nedalo nastavit do pozicie kde by sa dali zbierat predmety zo zeme a kedze nepomohol ani loading uz som sa zacal bat ze musis loadnut save este uplne pred zaciatkom hry s Ciri, ale ked som vyskusal quit game/start a load tak uz sa to opravilo a prestala skakat.

Otazka, ci nahodou niekto nevie kde je kluc od klietky so zajatcom, kusok od stromu obesencov je v klietke zavrety clovek ale nemam kluc. Bola tam skupinka banditov na konoch, tych som vsetkych zabil a prehladal som aj cely ten tabor/bojisok okolo ale nikde som kluc nenasiel.
Nemam pocit ze by som nejaku truhlu alebo nieco prehliadol. Banditi tam uz tiez nebehaju, vyzera to ze som zabil vsetkych ale nikto kluc nemal.
Je to len bezvyznamna drobnost, ale strasne ma to serie.

@Tvojematka (27.05.2015 11:54): Tahle hra má hodnocení 90 - 100 % naprosto oprávněně. Kdo je schopný dát menší, tak je pro mě úplný mamlas, protože co se týče minimálně RPG žánrů, tak w3 nemá absolutně žádnou konkurenci a nikdo se mu ani nepřibližuje ...
Skyrim,Dragon age : I beru ve všech aspektech oproti W3 jako špatný vtip. W3 není dokonalá hra, ale nemá žádnou výraznější slabinu. Soubojový systém není perfektní, ale opět, když budu porovnávat s konkurencí, tak je povedený. Co se týče grafiky, tak je to aktuálně nejhezčí RPG a kdo říká že ne, tak musí mít problém se zrakem, protože minimálně po 1.0.4 + menší tweeaky vypadá hra nádherně. Příběh,questy,postavy,atmosféra,herní doba a jak to vše do sebe zapadá, tak to není třeba ani komentovat.
Popravdě tvoje příspěvky ani nečtu, protože tvůj postoj absolutně nechápu ... Už z tvého přístupu ke hře ( pokud si vzpomínám dobře, tak si hrál na easy a měl si to za 3 dny dohrané ?) a vesměs si mastil hned do finále, aby si v zápětí mohlo neustále něco kritizovat k tvm názorům nepřikládám žádnou váhu.
@orromis (27.05.2015 12:28): U bodu 10. Nebudu tam rozpitvávat, v čem konkrétně spočívá ta linearita, naznačil jsem to tam dost jasně a nebudu psát absolutní spoilery.
" Dokonce mám ozkoušeno, že čtyři volby v dialogu jsou tam jen naoko, ve výsledku se stane vždycky to naprosto stejné"

To je dost dobře možné, každopádně v tomhle se chovají líp než ostatní weby.
@Mirdaa (26.05.2015 16:54): Protože se mi to prostě těžko hodnotí procenty a neměl jsem z toho dobrý pocit.

@Garret (26.05.2015 17:09): Ne, hodnocení mého komentáře mi nevadí. Je to tak nějak vyrovnané, a to znamená, že aspoň půlka lidí si to fakt přečetla, dokázala zahodit emoce a fanatismus a uznat, že jsem si obhájil své názory. To jsem popravdě ani moc nečekal. Jsem spokojený.

@orromis (26.05.2015 17:58):
"hromada nevyargumentovaných blábolů"
"třeba bod 10 - linearita"
To se mi líbí, jak sis vybral zrovna bod, kde uvádím dost jasné argumenty.
Nemáš tu hru prozkoumanou tak do hloubky jako já, takže nevíš, co všechno k čemu vede a kde je možnost něco změnit - já to vím. Sám jsem něco zkusil, něco dohledal na netu, na YT atd.
A za tím, co jsem napsal, si stojím.

Někteří lidi dokonce nemají dost soudnosti ani na to, aby to aspoň jednou dohráli, než tomu fláknou 100%. A proč vlastně ne, že, když herní weby se chovají stejně hloupě a dávají tomu absolutní hodnocení po pěti dnech hraní. Jediný eurogamer se chová racionálně a ohodnotí to až po plných deseti dnech hraní, jak by to u recenze mělo správně být. Aspoň je jasné, koho má cenu číst a kdo jen spěchá, aby nezůstal pozadu za ostatními weby.
@Paul (27.05.2015 10:39): Jen pro upřesnění. Screeny jsou od jim2point0 a ten to sampluje ve rozlišení na 5k rozlišení. Viz interview, které jsem nedávno dělal.
Konkrétně jeho konfigurace:
Motherboard: Asus Maximus V Extreme
CPU: Intel Core i7-3770k @ 4.4 GHz
GPU: 2x-SLI EVGA GTX 680 4GB
RAM: 16GB Corsair Vengeance @ 1866 MHz
Monitor: QNIX QX2710 2560x1440 (max downsampling resolution: 5120x2880)
PSU: CORSAIR HX Series 750w

A jestli se nepletu, tak upgradoval nedávno na 2x GTX970 SLI.

Btw, ten její ksicht je fakt meh=(
@Paul (27.05.2015 10:58): Můžeš si vypnout veškerý hud na focení screenshotů.

Jinak teda já jsem to zkousl a locknul na 30 (hlavně kvůli stutteringu.. vytáhl jsem se vším na max kolem 50-40 FPS)
@Guldy (27.05.2015 10:42): aha, tak už si (snad) rozumíme. Ok, pokud bych to chtěl hrát v tomto nastavení a zároveň 60fps, potřeboval bych dvě 970 nebo aspoň jednu Titan X. To jo.
Což nijak nerozporuje co jsem psal. Spoustě lidem 30fps stačí a tudíž jim stačí i jedna karta za 9K aby mohli mít podobnou grafiku.

Celej argument začal tím, že jsi napsal "takhle to normálně nevypadá".
Moje odpověď byla že vypadá, pokud má člověk aspoň tu 970 a stačí mu 30fps.
Dál už fakt nevím o čem se bavíme a co s tím mají společného neexistující konzole za 6K.

Jinak ano, toto nejsou moje screeny (nemám zaplacený cheat engine abych si mohl hrát takto s kamerou), ale níže jsem taky postoval nějaké downsampled.
Ty jsi postnul screeny ktery jsem videl na redditu, tak primo od tebe asi nebudou. A rikas ze se svou novou dobrou gpu to nastaveni nejedes protoze jen 30 fps. Proto ja rikam ze kdyz si to chces uzit v ppny krase tak musis mit gpu za 10k a vic. To neni nic irelevantniho ani nepochopitelnyho ne? Nebo co mi chces vyvracet?
@Guldy (27.05.2015 10:36): Já tě fakt nechápu. Postnu screeny který jsou hratelný na mojí grafice ve 30fps, ty napíšeš že GPU který je na to potřeba stojí 10-20K (což je nesmysl) a že konzole stojí 6K (což je taky nesmysl, navíc naprosto mimo topic). Nerozumím co chceš svými posty říct.

Pokud to chceš nějak vyjasnit tak asi do PM, tady je to zbytečný OT.
@Paul (27.05.2015 10:33): no ty hrajes bez, ale bavime se tu (resp ma reakce) o gpu se kterym bys s tim hrat mohl.. Proto 10-20k.
V predeslym prispevku zminuju svou gpu za 6.

Zadna konzole me nestala nic, zadnou konzoli nemam. Mysleno bylo konzole na trhhu za 6k+ w/e.. A ano bez moznosti ultra apod. O to lidem na konzoli asi moc nejde ze..