@HolyMeatball (26.05.2015 10:39): Pokud chceš, aby ti to počítalo herní čas a dostával jsi achievementy a samo se ti to aktualizovalo, pak ano - musíš mít GOG galaxy. Přijde mi to naprosto zbytečné pro někoho, kdo už má XY her na Steamu.
NA steamu jsem měl včera staženo 50% hry, dneska de download od nuly. Nevíte co s tím?
Neskutočne ma Zaklínač 3 chytil. Spĺňam absolutne všetko, skúmam celú krajinu, hľadám všetky poklady, naháňam všetky príšery, všetko čítam...Musel som odsunúť na druhú koľaj rozohrané GTA V a aj novú epizódu Life Is Strange. Každopádne som nadšený, že aj po dohraní Witchera (čo ešte riadnu chvíľu potrvá) ma čakajú kúsky, na ktoré sa neuveriteľne teším.
[neexistující komentář]: Doporučuji si hned na začátek dát upozornění na spoilery.
@Guldy (25.05.2015 23:48): To mi připomnělo moje hraní. Celou hru jsem geralta neostříhal poté co mněl následovat rzhovor s yen :D tak jako blbec jsem se ostříhal a co se nestalo? :) Byl jsem pochválen že mám vousy který ve skutečnosti jsem si předtím nechal ostříhat. gg Witcher :/
@Say (25.05.2015 23:46): cože ? vždyť jsem psal už dole když jsi začal poprvé rejpat, že hraju s v češtině s anglickým dabingem. Stejně jako jsem hrál jedničku a dvojku. Protože ten překlad je vynikající a je konzistentní s knihami, které jsem četl také v češtině.
Nazval jsem tu úvodní lokaci White Orchard, protože mám ten EN název víc zažitý.

Chromatická aberace mi vůbec nevadí, naopak. Každej má jinej vkus.

@Guldy (25.05.2015 23:48): cool je s vousama i bez nich, měl jsem je celou hru tak jsem je konečně shodil :)
Navíc v knihách si Geralt stěžoval Marigoldovi jak ho vousy serou :)
S oholenym Geraltem nehraju, nelibi se mi tak.. a sama Yen mi pochvalila vousy :D

Btw. tu cestinu mam taky a uz jsem narazil asi na 4 preklepy/chyby. Nepocitam slova jako Bohůmžel apod.
Toto je open world hra se světem větším než dva skyrimy

Nevite nekdo, jak dolezu ke shrine, ktera je za tim mostem s pevnosti na skale na tom startovnim ostruvku skellige? Nechapu jak na tu horu vyskakat, nevidim nikde cestu..
Tak jsem zjistil, jak ta hra může dopadnout jinak při jiných rozhodnutích, a teda.. To nejsou vůbec rozhodnutí, co k tomu logicky vedou, ale ta hra vás potrestá hnusným koncem za blbé morální rozhodnutí v něčem, co je docela maličkost. Nechápu..
Omfg ted jsem pul hodiny zapasil v bitce s tim debilem pred novigradem. Ja 18 on 26.. Ale mam to. Zatim odehrano 75h, brzo zajedu na skellige uz.

Ono to neni tezky, stacilo vychytat ukroky do strany, jenze to prostredi je stupidne maly a nekolikrat me zahnal do kouta odkud se neslo uz dostat a on furt mlatil..
@LIUWIL (25.05.2015 20:21): Světy jsou dva. Velen a Novigrad je jeden celek. Já ho přejedu na koni za pět minut tryskem, kdybych nemusel objíždět vodu a překonávat překážky.

Skellige je super. Nemá tyhle kokotské hranice dvacet cm od kraje mapy, takže se mi líbí mnohem víc. Když tam něco vidím, fakt k tomu můžu dojet, aniž by mě to obrátilo.
@J_K (25.05.2015 20:21): Přijdeš k němu, podíváš se na něj a držíš tlačítko "použít" tak dlouho, dokud jej nenatáhneš celé. U každého nového místa dostaneš jeden bod na skilly a po určitou dobu budeš mít bonus na určitý znak (tj. kouzlo).

Občas se mi stávalo, že se to během toho procesu přeruší. Trvá to cca 5 vteřin.

Občas se mi stávalo, že se to během toho procesu přeruší. Trvá to cca 5 vteřin.
Práve som dokončil quest za baróna, čo išiel po svoju ženu do močiarov a síce tá jeho záchranná družina vypadala smiešne (6 vojakov), nakoniec to bolo po stretnutí s lovcami čarodejníc celé poriadne epické. Nakoniec som si Krvavého baróna celkom obľúbil :)
@Tvojematka (25.05.2015 17:51): Ok, já si du ještě napřed přečíst ty knihy a pak to všechno zahraju. Jelikož nějaký ten měsíc potrvá, než do W3 narvou patche a kdo ví co ještě, tak to bude tak akorát.. :-)
@LIUWIL (25.05.2015 18:40): Není. Je velký na mapě, v realitě můžeš jen po prostředku a z jednoho kraje na druhý se dostanu na koni za deset minut. Kdyby se tam nemusely objíždět ty všudypřítomné řeky a bažiny, tak i dřív.
@7c (25.05.2015 18:37): Ne, o downgradu grafiky teď doopravdy nemluvím. Ačkoliv i ten samozřejmě proběhl a kdo věří jejich kecům, je hloupý.

"očekávám, že si CDRP může "pohrát" s PC verzí a konečně se na ni vyřádit"
Naivita lvl 100. Proč by to jako dělali, když to všude dostává 90-100%?
Pohrát si s tím můžeš leda ty v ini.
@Tvojematka (25.05.2015 17:33): Od te bitvy jsem cekal, ze to bude uplne finale. Byl to hodne vyhroceny moment a zvykem byva, ze po takovych udalostech hra konci. Witcher je v tomto ohledu hodne odlisny od jinych her.
Me osobne naopak prislo super, ze to pokracovalo dal a ze to neskoncilo klasickym stylem epic last stand. Zmenilo to tempo a jelo to dal trochu v jinem tonu a hlavne to melo opravdu uspokojive zakonceni.
@Tvojematka (25.05.2015 13:11): Jestli mluvíš o té "downgrade" aféře, tak to je nejspíš problém toho, že nerozumíš textu.

Jinak CDRP je ale normální "business", ač naopak v některých věcech působí jako "naivky" (třeba obsah zdarma a dlouhodobá podpora her - tohle z těch větších vývojářů dělá co si vzpomínám asi jen Blizzard).

Co se mě osobně týká, tak teď když už jsou venku a prodané konzolové verze, očekávám, že si CDRP může "pohrát" s PC verzí a konečně se na ni vyřádit.
@FildasCZ (25.05.2015 18:34): " Neříkám, že lžeš :).. "
To byla reakce na " pakud něco chceš prodat, tak prostě lžeš"
Vím, že já nelžu.

Lol, 250 mega dolarů nebo čeho? To je ale hovadina, i GTA V stálo "jen" přes 100. W3 stál maximálně 40, četl jsem to.

Každopádně tolik peněz, tolik lidí, tolik času, a oni vydají nedodělanou hru. Vždyť tam ani nejde jít dál než 20 cm od okraje mapy, pak tě to pošle zpátky. Ten svět není moc otevřený a velký.
@FildasCZ (25.05.2015 18:19): Nelžu. Přeháním, ale nelžu. To, že řeknou, že tam něco bude, a pak to tam není, to je lež.

Ano, vydali to předčasně. Já jenom nedokážu pochopit, jak to mohlo tak obřímu týmu tak dlouho trvat, a stejně to dopadnout takhle.
@Tvojematka (25.05.2015 17:51): Je třeba si uvědomit, že to jsou obchodníci a pakud něco chceš prodat, tak prostě lžeš.. Vyloženě mě třeba sralo, že v 1 díle nešlo skákat snad i ve druhém, že ve druhém byly retardované autosavy apd... Když vezmu samotnou hru dam ji citové hodnocení, ale když vezmu, že tohle je poslední díll..
Tak prostě si myslím, že to vydali předčasně..Euforie prostě dělá divy, jako být ozraly v hospode, tak se ti libí každá :D
Hele rozhodl jsem se, že to koupím. Ještě předtím dotaz: Mám si napřed koupit 1. a 2. díl?
@Guldy (25.05.2015 12:24): Njn. Hral jsem na druhou nejtezsi a nikde se nijak nesekal. Chtel jsem nejprve hrat co nejvic vedlejsich questu, nicmene v Novigradu hlavni questy dostaly obrovsky spad a hodne motivovaly k dalsimu postupu. A taky se hodi poznamenat, ze tu karetni hru jsem nehral - absolutne me to nechytlo. Jeste to dohodim do komentu, pro lepsi predstavu.