Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine

92

Diskuze

« Novější Starší »
Aký ste mali koniec tohto datadisku? Ja ten, kde Annarietu zabila Syanna, ktorú napokon zastrelila stráž šipkou dok krku. Smutné, ale Syanna bola pre mňa jednou z najmenej sympatických postáv celej série, takže jej smrť mi vôbec nevadila. A Annarieta mi prišla miestami až príliš namyslená, avšak mal som ju o niečo radšej... Vlastne keď nad tým tak rozmýšľam, jedinou novou naozaj sympatickou postavou (z tých významnejších) bol Regis :) Dettlaffa som miestami začínal chápať, avšak potom, čo išiel vyvraždiť celé mesto, len kvôli tomu, že ho Syanna využila som zistil, že to bol hlupák, ktorý sa nechal až príliš unášať emóciami. Vlastne mi prišiel ako taká analógia (alebo jungovský archetyp) niektorých mužov, ktorí len kvôli tomu, že ich napríklad nechá žena sa nechajú ovládnuť emóciami ako smútok, frustrácia, hnev, (miesto toho aby racionálne pouvažovali) a kvôli ktorým často spravia hrozné chyby, ktoré ich často môžu prísť draho. Avšak niekedy to ťažko vyčítať, keďže niekto to má proste v povahe...

Som však rád, že som celú sériu dotiahol do konca. Bol to super zážitok, niekedy si ho znova zopakujem.
@Tyrael (04.04.2018 10:54): co to je za achievment? Mít přesně tohle skóre?
Nebo co nejvyšší?
Já když zmínil Jabovi že jsem měl za sever 214 bodů(obě vyhrané kola, nevyházeno vše v prvním a pak dvě prohrané), tak to podle něj byl trapný výsledek. :)
@player (17.02.2018 22:59): skeligský balíček je atypický...zajímavý ale za mně je nejlepší nilfgard....s tím jsem teoreticky schopnej protočit celej balíček a využít všechny karty (mnou nasazení špioni, lze díky sežehnutí, vilentretenmertovi snadno odpálit... a udržet je ve hře )

respektive jen s ním se mi podařilo splnit achievement - měj v jednom kole sílu 187
@Walome (13.03.2018 08:44): Na konci poslal Deatlaw na Toussant upíry a ty jsi bojoval s alpou. Potom ti to dalo vybrat. Buď půjdeš zachránit Sylanu a ocitl jsi se v pohádkové knížce nebo jsi šel za Oriannou aby ti pomohla najít Neviděného nejstaršího upíra a pak jsi bojoval s Deatlafem
@Jab (24.02.2018 22:30): Jsou tam i panáci i terče, a za obojí získáváš čas.

U těch panáků stačí úplně zastavit a v klidu je rozseknout, času je ve výsledku dost. Není to tak těžké jak to vypadá, prostě je třeba nepanikařit. Hrál jsem na druhou nejtěžší, párkrát jsem také loadoval, hlavně bylo třeba naučit se trochu trať.
Dělám misi Cvrdlikání zaláskovaného rytíře. A nemůžu vyhrát ten idiotský jezdecký tunaj než dojde čas. Já vím že to jde i bez něj, ale chtěl bych to vyhrát. Tady jsem si na youtube našel nějaké video https://www.youtube.com/watch?v=Lk-UPFIov_s kde když mečem seká do těch panáků tak se mu jakoby zpomalí čas To dělá jak? Mě vždycky když jel kolem tak se čas nespomalil a Gerald promáchl.

PS: Jak máte nastavený ovládání silný útok, slabý útok, papírování a střelba. Pokud dám výhozí nastavení tak mi to k silnému útou nedá nic. Přemýšlím jak to nejlíp nastavit. Chtěl bych to všechno na myš jenže tam je nedostatek tlačítek a kombiovat to
@player (18.02.2018 11:33):
přemejšlel jsem jakou hlášku z filmů na diskuzi použít buď:
"to neděláš dobře Jaromíre s těma sirkama..." (dráždit Jabíka kartama)
a nebo
"jelita si dala sraz" od Cimrmanů

každopádně si teď vyslechneš nějaký to mečení... :D (meh, meh)

jestli tam sou nový karty, možná si to ještě někdy zahraju. Přestal sem když nešli nikam dál klikat skillpointy. :)
@Jab (17.02.2018 23:04): Za příery jsem dvakrát v Blood and Wine vyhrál a to jednou proti Nilfgárdu a podruhé to byl Nilfgárd nebo Sever. Takže zas tak špatný být nemohou. Příšery mají výhodu, že mají hodně karet které dávají další na stůl jako Čarodejnice, Upír nebo Krabopavouci. Proto jsou poměrně silní. A v základní hře to byli pro mě ti nejhorší protivníci.
Co se týče Skelege tak právě to závisí na tom jstli výjdou. Pokud nevýjdou tak prohraješ.
@player (17.02.2018 22:59): Jako myslíš ve hře? Než příšery jsou snad lepší všichni krom elfů. Skellige umí složit několik skvělých komb. Jde tedy jen o to, zda vyjdou. Ale celkově samozřejmě proti Nilfgaardu a Severním Královstvím mnoho nezmůžou.
Co říkáte na nový balíčet Skelege v Gwintu? Hál jsem za ně a nepřipadají mi tak dobří jako Sever nebo příšery
Oceňuji umístění oné zajímavosti Vojtaruzek do spoiler tagu. Stále mi ale zvedá obočí zajímavost, která je součástí děje. A pak že Geralt přežije špatný konec je přinejlepším "wishful thinking", neb animace s jeho útokem na poslední Crone se snadno může odehrávat po konci BaW.
@Eleanor (komentář): Imho tu změnu stylu bych bral jako posunutí "na západ" (resp. ve hře na jih). Holt Nilfgaard je vyspělejší. Do českého království se ty umělecké a myšlenkové epochy také dostávaly se značným zpožděním a některé byly de facto přeskočeny.

Za mě byla změna prostředí velké plus. Už jen tím, s kolika detaily se autoři Beauclaire zabývali.
@Jab (12.12.2017 20:59): Mne sa strašne páčili také tie nevinné poznámky s veľkým presahom, napr. v tej sfetovanej krajine rozprávok ako nasadli na jednorožce tak tá čúza niečo povedala, že čo jej to pripomína a Geralt jej odvetil, že mu to pripomína niečo úplne iné, to bol ako značne kvalitný džojk.
Tak dnes to šlo a mamrd zakapal, ale teraz som loadol starší save a idem vyskúšať toho megavampíra.
Ovšem status "najdebilnejší bossfight, ktorý som minimálne tento rok hral" ťažko do konca roku niečo prekoná.

Každopádne kvalita questov tu dosahuje absolútne výšiny - sošie varlata, trip v krajine rozprávok (dievčatko so zápalkami WTF :-D).... takýchto skvostov je tam viac a robia si prdel absolútne zo všetkého, napr. Gladiátor bol funny....
@Charllize (12.12.2017 12:36): Supr. Tak si příště nech ty štětky. A zajímej se, co jsem třebas tou TNotR poznámkou myslel. Byť... Zrovna tohle už jsem vysvětloval vícekrát. Ve městě ti profi lovec řekne, ať s ním jdeš na lov, že tě zaučí. Následně jej sežere první vlk deset metrů za hradbami. Když ti datadisk podobným způsobem podělá herní mechanismy, tak stojí za houby.
@mazar1234 (12.12.2017 01:29): Jo. Takový Dark Souls fičury se do casual RPG nehodí. Ale zase ti sem za chvíli přiběhne pět honimírů, kteří budou povídat, jak to bylo easy. Či že si na ten souboj vlastně ani nepamatují. Tenhle lidský kreténismus je zodpovědný za nejhorší datadisky herní historie. Jako třeba TNotR k druhému Gothicu.
Tie náhrobky :-D
"Nebuď smutný kvúli lidem. Stejně všichni umřou."