@Vurhor (29.04.2019 17:35): Chlape, neblbni. Člověk se může přirozeně červenat do určitých mezí, dál je to pak spálenina a rakovina kůže :D Je to už dávno, kdy jsem napsal něco, co by se dalo číst. :D Ale díky. :)
@pajmič (29.04.2019 17:17): Uuu, zrovna od tebe je to velká pocta! :)
Dodnes si pamatuji, když jsem se na databázi v roce 2014 zaregistroval, jak jsem poprvé viděl seznam nejlépe hodnocených komentářů za měsíc, a ty jsi byl zrovna se svým avatarem Bastily Shan na prvním místě. Hned jsem si říkal: ,, That guy must be awesome!"

Ještě jsem v kometnu zapomněl dodat, že trojka mě konečně jako jediná přinutila používat všechna znamení. V jedničce a dvojce to vždy bylo jen o Quenu a Aardu.
@Vurhor (komentář): Čtu první odstavec a už dávám+ :D Možná jsem jednoduchý, ale já se domnívám, že jsi, drahý Vurhore, top5 best komentující na zdejším webu!
Bude se mi stýskat. :) Ale až přijde vhodná doba, ozkouším tu New Game+ a taky i nějaký ty módy.

Tak. A teď na Andromedu. Uvidíme, jestli je tak hrozná, jak se říká.
Jo, kolega se mi vysmál, ať tam vůbec nelezu na nižším levelu, že budu furt žrát hlínu :-D Mj, o to větší motivace se na to vrhnout.
Tak jsem se zase ponořil do tohoto úžasného světa. Po více jak roce jsem zapnul Witchera a v akci zakoupil toto DLC. Žel, nějak nemohu přijít na to, jak vlastně ono dobrodružství započíti. Musím mít dohranou hlavní linku? Čekal jsem, že se mi na mapě prostě otevře nová oblast.
Všimli jste si, jak je ten Toussaint hezčí a živější než ostatní časti hry? I kdejaký hospodský s vámi svede zajímavý dialog. Mám to tam rád. Podle mě nejlepší lokace celého W3.
@Blackhand47 (14.11.2018 17:32): CDP někde (nechtěj po mě link, mám dojem že to bylo na twitteru a to nedohledám) řekli, že kanonickej konec TW3 BW z jejich strany není a Prokletí Vran je jen jedna z variant "co kdyby", ale nepovažujou to za ofiko svůj kánon.
@Jab (01.10.2018 09:18): Kanonický konec je, navazuje na něj komiks Prokletí vran (i česky vydaný). V něm Ciri přežila a stala se zaklínačkou. S Yen tam něco má taky, ale není vyloženě řečeno, že s ní zůstal napořád.
@Jab (14.11.2018 16:21): Eh, nie, neskôr som si nacheatoval levelupy, chcel som nepriateľov kosiť ako maliny, ale nič mi to nepomohlo, na 3 - 4 obtiažnosť je to vcelku jedno, aj tak boli tuhí až, až + väčšinu bodov som rozdelil do rúznych schopností až na konci základnej hry + v Toussainte.
@Shoggot (30.09.2018 21:25): To mohl být spíše one time job. For old times sake. ;) Můj konec Geralta s Yen naopak mluví pro jeho definitivní usazení se. Jen... Vinařství pro něj imho bude strašná nuda. :)

@Paul (30.09.2018 21:20): Já bych byl pro jiného zaklínače. A Geraltovi a dalším bych příklepl cameo. Přičemž bych ale stanovil kanonický konec trojky a BaW. Ideálně ten mnou preferovaný. :) Z něj ať pak ta camea vychází.
@Jab (30.09.2018 16:07): však proto jsem taky Regisovi řekl, že Corvo Bianco je hezká věc, ale leda tak na přezimování, na důchod je Geralt ještě mladej :)

A proto bych se vůbec nezlobil, kdyby za pár let začali CDP teasovat návrat bělovlasce, nacházejícího se tehdy někde v Nilfgaardu/Brokilonu/Zerrikánii.
Když se na to dnes dívám po druhém odehrání s New Game+, tak by trojka s DLC snesla více setových zbrojí. Napočítal jsem jich cca 25 (pokud u zaklínačských beru jednu u každé školy - snad s výjimkou mantikoří, kde je mezi normální a legendary rozdíl ve vzhledu). BaW má o dost více zbrojí ze setů (je vidět, že to autory trklo), ale mnohé nejsou zrovna moc vizuálně "přitažlivé" (namátkou Toussaint Color/Ducal Guardsman's armor či Toussaint Ducal Guard Officer's/Captain's armor) a navíc se mnohdy opakují jen v jiných barvách.

Trochu je mi i po konci trojky líto Geralta. V Toussaintu imho může leda tak začít chlastat a hrát karty. :) Má to tam ideálně i pěkně zařízené, ale asi by se tam rychle on i případná společnost začali nudit. Gwent je super věc, ale asi by jej to také ze stereotypu nevytrhlo. A to byť jsem pro něj našel slušné kombinace i u monster a Skellige, s nimiž v pohodě poráží i Nilfgaard a Severní království. Po pár změnách aj ty elfové fungují. Byť je mám stále nejméně rád.
@Red (15.07.2018 19:52): ale no tak, multiplayer, fuj :) raději bych aby s tím CDP vůbec neztráceli čas ani do budoucna. Gwent budiž výjimkou. Jinak Iorvethova absence opravdu mrzí, zvlášť když člověk ví, že ho tam původně chtěli a nějakej ten quest napsanej taky už měli.
@Paul (15.07.2018 19:35): Ne komentář nebude a superlativy jsou obecně nudné. Jak byla původní hra výborná tak tady to bylo ještě o stupeň lepší, hlavně jednodušší a úderjnější zápletka obou datadisků mi byla mnohem bližší než nějaký Divoký Hon, navíc nutně rozkouskovaný obrovským světem. Jsem rád že se objevili nepřátelé co mi pořádně zatápěli v minulých dílech (archespory a kikimory) a ten boj s nimi byl zas o něco zajímavější než jen odolnější nepřátelé. Upíří tematiku a Regise z knih mám prostě rád.

Jestli bych měl něco vyčíst tak to, že mohli datadiskem trochu zazáplatovat to, co hráči vyčítali už základní hře. Třeba info kolem Scoiatel - Yavina, Toruviel a Iorvetha, ty odbyté konce s Temérii/Redanií nebo nějakou dodatečnou zábavu mimo Nové hry ++ když dohrajete hru.

Měl jsem třeba nedávno sen jak hraju multiplayer :)
Dneska jsem to dal, asi čtvrtý pokus (v každý fázi jsem jednou umřel:))

Jako docela pohoda, prakticky všechny fáze šlo odehrát bez zranění. Je to opravdu jen o pohybu a nebýt chamtivý. Potom jsem rychle dohrál zbytek hry, dohráno za 284h. K mému překvapení jsem nějak zapomněl jít k Emhyrovi, takže jsem měl konec jak se Ciri stala zaklínačkou:).

Co se týče mý politiky hodnocení dlc není pevně stanovená. Vzniklo to v případě bioware, kde mi vadilo že tam na stránkách nejlepší hry vývojáře byly jen dlc s cca hodinovým obsahem. Poctivý datadisky většinou nehodnotím, nechci aby mi tam v seznamu her zabíraly místo. Ale abych zase dostal pár minusů ke komentářům tak to tam hodím...:)

Hmm škoda že jsem si nepřečetl o tom balkónku před odinstalací, ještě bych se podíval:)
@Red (13.07.2018 20:44): S tím mečem jsem měl posledně také problémy. Celou hru jsem ty kity na opravu prodával, páč jsem je de facto nikdy neupotřebil a tady by se mi jeden docela hodil. Bohužel Geralt si nemá kam pro něj odskočit.

Imho ten závěrečný souboj obtížný je. Ale místní Dark Souls šampioni by určitě měli jiný názor. Mně přišel obtížný až až a na první hraní jsem jej dal asi až podesáté. Na druhé v pohodě na první pokus. Ale to už člověk věděl, kdy má uhýbat, aby ho třebas nevyžraly ty jeho vrány.

Btw budeš dávat svojí tradiční DLC nulu? :)

Btw až teď jsem si všiml té místnosti nahoře v Corvo Bianco vpravo, když vejdeš. Má pěkný balkónek, ale nic v ní není. Projel jsem to s debug modem a F1. Mimochodem skvělá věc tahle funkce. Už jen ta možnost se ve světě Witchera "proletět". :)
Jenom ten záznam koncertu z Krakova jsem viděl celej už asi 3x. Hoďku a půl záznam koncertu. 3x. Magooor!
Ale teda oposlouchalo se mi to. Krásný to je, ale asi krátký nebo nevím (i když koukám, že to má hodinu). Hlavně v tom městě tam byl takový jeden výrazný motiv, který se hodně brzo oposlouchal.

Jinak Paule jak jsem dohrál KCD, tak jsem si taky říkal, že bych se znovu vrhl na Witcher 3 (přitom po dohrání W3 jsem se vrhl na KCD).
@Jab (12.07.2018 18:17): škoda. že obě cesty nejsou propojeny....jinak Hen Gaidth byla dobrá k poražení Detlafa, na obtížnost krev a zlomené kosti.......při cestě přes pohádku mi docela chyběla nějaká lepší zbroj......která by poskytla výhodu - turnajová zbroj je nedostačující
Btw jaké zbroje si v Corvo Bianco vystavujete? Osobně nakonec preferuji tuhle pětici:

Masek atp. si nevšímejte. Jen jsem si hrál. :) Ty tedy nepoužívám. Ale ty profesorské brejle občas beru. :)

Btw New Game+ dohrána. S penězi v ní rozhodně není problém. Jednu chvíli jsem se blížil půl milionu, pak jsem utrácel za Legendary Grandmaster zbroje. Většinou jsem si suroviny kupoval a tedy necraftil. Tím to vyšlo draho. I tak jsem měl na konci přes tři sta tisíc a to jsem ani nešáhnul na ty smuggler poklady ve Skellige.

Btw malé upozornění. New Game+ Legendary Manticore zbroj vypadá jinak jak její verze ze základní hry. Je nově o dost hnusnější. :) Není problém, nikdy jsem ji moc nemusel (i když v červené vypadá původní verze docela cool).
Aký ste mali koniec tohto datadisku? Ja ten, kde Annarietu zabila Syanna, ktorú napokon zastrelila stráž šipkou dok krku. Smutné, ale Syanna bola pre mňa jednou z najmenej sympatických postáv celej série, takže jej smrť mi vôbec nevadila. A Annarieta mi prišla miestami až príliš namyslená, avšak mal som ju o niečo radšej... Vlastne keď nad tým tak rozmýšľam, jedinou novou naozaj sympatickou postavou (z tých významnejších) bol Regis :) Dettlaffa som miestami začínal chápať, avšak potom, čo išiel vyvraždiť celé mesto, len kvôli tomu, že ho Syanna využila som zistil, že to bol hlupák, ktorý sa nechal až príliš unášať emóciami. Vlastne mi prišiel ako taká analógia (alebo jungovský archetyp) niektorých mužov, ktorí len kvôli tomu, že ich napríklad nechá žena sa nechajú ovládnuť emóciami ako smútok, frustrácia, hnev, (miesto toho aby racionálne pouvažovali) a kvôli ktorým často spravia hrozné chyby, ktoré ich často môžu prísť draho. Avšak niekedy to ťažko vyčítať, keďže niekto to má proste v povahe...

Som však rád, že som celú sériu dotiahol do konca. Bol to super zážitok, niekedy si ho znova zopakujem.