Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Walking Dead: The Final Season - Episode 3: Broken Toys

82
15 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
adventura > interaktivní film
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
15.01.2019 PCPS4XOneSwitch
Vývojáři:
Skybound Games
Oficiální stránky:
https://www.skybound.com/telltales-the-wal…
The Final Season je závěrečnou kapitolou příběhu mladé Clementine v rámci série The Walking Dead. Hráč se po předchozí sezóně opět zhostí role zmíněné Clementine, s níž v rámci zaběhnuté série prozkoumává okolí a vede dialogy s ostatními postavami. Nově má hráč více svobody nad kontrolou pohybu a v některých případech i boje hlavní hrdinky, neboť je systém kamery nyní umístěn přes rameno. V některých dialozích se hráč opět musí rozhodnout mezi několika odpověďmi, které pak v různé míře ovlivňují budoucí situace a události.

Třetí epizoda navazuje na zničující konec druhé epizody, kde nepřátelé vpadli do opuštěné školy, která byla útočištěm Clementine a zbytku skupiny, a zaútočili s neodpustitelnými následky. Celá skupina se proto musí sebrat, rozhodnout se, co udělat dál a začít proti nim zbrojit. Mají totiž jednu zásadní výhodu a hodlají ji využít. Hráč je již nyní se vším a se všemi obeznámen a příběh začíná postupně gradovat. Opět nechybí sbírání sběratelských předmětů, které je pak možno vystavit v pokoji Clementine.


Poslední diskuzní příspěvek

Sakra, tak jsem si říkal, že se jim podařilo vyhnout očekávanému konci a zakončili to zcela nečekaně - [spoiler] - ale teď na to koukám, on…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.