Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Walking Dead: A New Frontier - Episode 4: Thicker Than Water

The Walking Dead: Season 3 - Episode 4: Thicker Than Water

25.04.2017
21.01.2020
72
40 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Zombie běsnění již dorazilo k hradbám richmondské pevnosti. Richmond se otřásá v základech, kormidlo velení násilně přebírá radikální Joan a její kumpáni. Javierova družina je neprodleně uvržena do vězení. Velmi brzo se bude zodpovídat kárné komisi a občanům shromážděným na náměstí. Javier se pokusí o nemožné - rozhodne se strhnout dav na svou stranu.

Clementine se mezitím konečně podařilo vypátrat všechny potřebné indicie k lokalizování AJovy polohy. To ovšem není jediná novinka. V důsledku dospívání se též potýká s důležitým biologickým mezníkem vývoje - stává se dospělou ženou. Učí se, jak se vyrovnat s novou smrští hormonů, tělesných změn a náladovostí.

"Thicker Than Water" nepřináší nic převratného, epizoda se drží v zajetých kolejích třetí sezóny.


Poslední diskuzní příspěvek

Špatné. Ten příběh je tak trapný.
Je úplně jasné, co se musí udělat - zbavit se Joan, ale nikdo nic proti ní nepodnikne. Jsou dokonce překvapení, když se dozvědí, že David má být popraven. Nezmůžou se na žádnou akci proti. Eleanor je celou dobu zabouchlá do Richmondu a do Joan, přestože ví všechny informace. Všichni neustále zpochybňují Davida.
Clemetine není nikterak zajímavá postava.
A samozřejmě nesmí chybět již obligátní vyplenění opevněného města.
Třetí díl se vůbec nepovedl.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.