Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Walking Dead: A New Frontier - Episode 4: Thicker Than Water

The Walking Dead: Season 3 - Episode 4: Thicker Than Water

25.04.2017
21.01.2020
kompatibilní
72
77 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Zombie běsnění již dorazilo k hradbám richmondské pevnosti. Richmond se otřásá v základech, kormidlo velení násilně přebírá radikální Joan a její kumpáni. Javierova družina je neprodleně uvržena do vězení. Velmi brzo se bude zodpovídat kárné komisi a občanům shromážděným na náměstí. Javier se pokusí o nemožné - rozhodne se strhnout dav na svou stranu.

Clementine se mezitím konečně podařilo vypátrat všechny potřebné indicie k lokalizování AJovy polohy. To ovšem není jediná novinka. V důsledku dospívání se též potýká s důležitým biologickým mezníkem vývoje - stává se dospělou ženou. Učí se, jak se vyrovnat s novou smrští hormonů, tělesných změn a náladovostí.

"Thicker Than Water" nepřináší nic převratného, epizoda se drží v zajetých kolejích třetí sezóny.


Poslední diskuzní příspěvek

Špatné. Ten příběh je tak trapný.
Je úplně jasné, co se musí udělat - zbavit se Joan, ale nikdo nic proti ní nepodnikne. Jsou dokonce překvapení, když se dozvědí, že David má být popraven. Nezmůžou se na žádnou akci proti. Eleanor je celou dobu zabouchlá do Richmondu a do Joan, přestože ví všechny informace. Všichni neustále zpochybňují Davida.
Clementine není nikterak zajímavá postava.
A samozřejmě nesmí chybět již obligátní vyplenění opevněného města.
Čtvrtý díl se vůbec nepovedl.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • XOne 70
Jakožto fanouška seriálových baletících zhniláků od AMC ( hlavně první 3 série ) a úspěšnému dohrání první a druhé herní série jsem nutně musel sáhnout po New Frontier.

Tentokrát se série se točí okolo příběhu Javiho, bývalého baseballového hráče, který se ocitne s rodinou svého bratra na cestě před světem Muertos. Zase o nějaký ten rok odrostlejší Clementine, která se přimotá do cesty, zdá se tentokrát nebude hlavní postavou, což není na škodu, nicméně holka šikovná už nekňourá a naučila se efektivně likvidovat Chodce jako na pásu a protože jsem nepolíbený komiksovou předlohou Kirkmana, velice mě překvapila postava Ježíše a i kolonie Království, kteří se objeví na scéně a znal jsem ji jen z výše zmíněného seriálu.

Epizody byly rozděleny do kratších kapitol, čtvrtá epizoda se mi moc nelíbila, nabídla nějaké ty zlomové a nečekaně tragické jen v závěru v rámci rozhodování se, kdy zůstane živý a koho obětuje vůdkyně New Frontier a z šedi průměru jsem ji posunul jen díky následné přestřelce. Jsem zvědavý na to, jestli se trojúhelníková romance rozvine do finálního dramatického konfliktu - 70 %
+6