Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Walking Dead: A New Frontier - Episode 3: Above the Law

The Walking Dead: Season 3 - Episode 3: Above the Law

28.03.2017
21.01.2020
kompatibilní
73
74 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Třetí epizoda "Above the Law" nám odhaluje další část skládačky o novém uskupení "The New Frontier".

Byť závěr "Ties That Bind - Part II" vzývá křehké štěstí z překvapivého znovushledání s Javierovým bratrem Davidem uprostřed "zatím" zombiemi neposkvrněného města Richmond, přichází rychlé vystřízlivění a je potřeba si ujasnit pohled na věc. Clementine, Javier a David zjišťují, že hrstce lidí z hnutí "The New Frontier" jaksi zvlčila morálka. Tito odpadlíci se zcela odklonili od původních idejí zakladatele "TNF". Znechucený David by rád tuto vyloučenou líheň radikálů vymýtil. To ale není jediný problém, kterému budeme čelit. Početné zástupy živých mrtvých neúprosně míří naším směrem. Je jen otázkou času, kdy horda zaklepe na dveře pevnosti.

Ani "Above the Law" se nevymyká ustáleným zvyklostem typickým pro Telltale hry.


Poslední diskuzní příspěvek

Zatím nejlepší epizoda.
Ale štvě mě, jak vývojáři tlačí hráče.
Ve druhém díle to byla živená nedůvěra ke Kennymu. V Michonne zase dělání mrchy z Normy . Zde Clem dělá z Davida parchanta.
Na druhou stranu ale o tom vědí a nechávají tam skulinu pro hráče. Kennyho se lze neustále zastávat, na Normu nemusí být člověk příliš zlý a zde také může člověk krýt bráchovi záda. Člověk má aspoň pocit, že se nenechá strhnout davem.
Ale k závěru epizody - klidně bych čekal kulku do hlavy pro oba bratry.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • XOne 70
Jakožto fanouška seriálových baletících zhniláků od AMC ( hlavně první 3 série ) a úspěšnému dohrání první a druhé herní série jsem nutně musel sáhnout po New Frontier.

Tentokrát se série se točí okolo příběhu Javiho, bývalého baseballového hráče, který se ocitne s rodinou svého bratra na cestě před světem Muertos. Zase o nějaký ten rok odrostlejší Clementine, která se přimotá do cesty, zdá se tentokrát nebude hlavní postavou, což není na škodu, nicméně holka šikovná už nekňourá a naučila se efektivně likvidovat Chodce jako na pásu a protože jsem nepolíbený komiksovou předlohou Kirkmana, velice mě překvapila postava Ježíše a i kolonie Království, kteří se objeví na scéně a znal jsem ji jen z výše zmíněného seriálu.

Epizody byly rozděleny do kratších kapitol, druhá epizoda už přeci jen nabídla nějaké ty zlomové a nečekaně tragické momenty jak v konfrontaci se zombíky a taky grupou New Frontier, kde se mezi vůdci spřádají mocenské boje a hráč/Javi je tlačen do konfrontace s bratrem Davidem, kterého chce Clem za každou cenu pošpinit, protože se s ním má nevyřízené účty, jejichž původ pochopíte ve vložených flashbacích. Jsem zvědavý na to, jestli se trojúhelníková romance rozvine do finálního dramatického konfliktu - 70 %
+7