Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Walking Dead: A New Frontier - Episode 2: Ties That Bind - Part II

The Walking Dead: Season 3 - Episode 2: Ties That Bind - Part II

74
33 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
adventura > interaktivní film
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.12.2016 PCPS4XOneiOSAndroid
21.01.2020 Switch
Vývojáři:
Telltale Games
Oficiální stránky:
https://telltale.com/series/the-walking-de…
Po úvodním dějství třetí sezóny pokračujeme druhou částí nazvanou Ties That Bind - Part II.

Přestřelka na konci prvního dílu si vyžádala nesmírnou oběť a jednoho těžce zraněného v důsledku fatálních lidských pochybení. Není čas na nějakou reflexi, pocit viny nebo truchlení. Musíme oprášit kolena a jít dál. Javier je nucen pro svou švagrovou vyhledat lékařské ošetření. Kate utrpěla střelné poranění břicha, její stav je kritický. Městečko Prescott již nepředstavuje bezpečnou zónu. Svůj díl viny na tom nese organizace "The New Frontier", jejíž program se poněkud vymyká z běžné rétoriky "spasitelských" hnutí. Clementine a AJ o tom ví své. Další zastávkou naší družiny se jeví návštěva tábora Richmond. Kočovné putování se však brzy zkomplikuje nečekanými událostmi.

I tato epizoda se drží zažitého schématu vyzkoušeného v Ties That Bind - Part I. Vše podstatné z příběhu se tradičně rovněž dozvídáme pomocí krátkých flashbacků, jež nám poskytuje paměť Javiera a Clementine.


Poslední diskuzní příspěvek

Ze hry mám relativně dobrý pocit, ale zpracování je hrozné. New Frontier přijede v počtu malém počtu, má s sebou pár muertos a pár bomb…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.