Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Walking Dead: A New Frontier - Episode 2: Ties That Bind - Part II

The Walking Dead: Season 3 - Episode 2: Ties That Bind - Part II

20.12.2016
21.01.2020
kompatibilní
73
80 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Po úvodním dějství třetí sezóny pokračujeme druhou částí nazvanou Ties That Bind - Part II.

Přestřelka na konci prvního dílu si vyžádala nesmírnou oběť a jednoho těžce zraněného v důsledku fatálních lidských pochybení. Není čas na nějakou reflexi, pocit viny nebo truchlení. Musíme oprášit kolena a jít dál. Javier je nucen pro svou švagrovou vyhledat lékařské ošetření. Kate utrpěla střelné poranění břicha, její stav je kritický. Městečko Prescott již nepředstavuje bezpečnou zónu. Svůj díl viny na tom nese organizace "The New Frontier", jejíž program se poněkud vymyká z běžné rétoriky "spasitelských" hnutí. Clementine a AJ o tom ví své. Další zastávkou naší družiny se jeví návštěva tábora Richmond. Kočovné putování se však brzy zkomplikuje nečekanými událostmi.

I tato epizoda se drží zažitého schématu vyzkoušeného v Ties That Bind - Part I. Vše podstatné z příběhu se tradičně rovněž dozvídáme pomocí krátkých flashbacků, jež nám poskytuje paměť Javiera a Clementine.


Poslední diskuzní příspěvek

Ze hry mám relativně dobrý pocit, ale zpracování je hrozné.
New Frontier přijede v malém počtu, má s sebou pár muertos a pár bomb slzného plynu. A vyhladí celé město, v němž se nikdo neumí bránit.
Logika tam taky chybí. Prostě si řeknou, že nejlepší nápad je jít přímo k New Frontier a že se určitě nějak dohodnou.
Třetí díl je opět horší, než předchozí. Uvidíme, jestli konec vše vynahradí jako právě u druhého dílu.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • XOne 75
Jakožto fanouška seriálových baletících zhniláků od AMC ( hlavně první 3 série ) a úspěšnému dohrání první a druhé herní série jsem nutně musel sáhnout po New Frontier.

Tentokrát se série se točí okolo příběhu Javiho, bývalého baseballového hráče, který se ocitne s rodinou svého bratra na cestě před světem Muertos. Zase o nějaký ten rok odrostlejší Clementine, která se přimotá do cesty, zdá se tentokrát nebude hlavní postavou, což není na škodu, nicméně holka šikovná už nekňourá a naučila se efektivně likvidovat Chodce jako na pásu a protože jsem nepolíbený komiksovou předlohou Kirkmana, velice mě překvapila postava Ježíše, který se objeví na scéně a znal jsem ji jen z výše zmíněného seriálu.

Epizody byly rozděleny do kratších kapitol, druhá epizoda už přeci jen nabídla nějaké ty zlomové a nečekaně tragické momenty jak v konfrontaci se zombíky a taky grupou New Frontier s očekávaným "překvapením" v podobě jednoho z jejich vůdců - 75 %
+8