Začátek levelu 28, přituhlo. Je to poměrně natahovaný kus, od poloviny hry člověk používá pouze poskládanou ultimátní zbraň a od levelu 25 se skoro nevyskytují brnění a lékárničky, takže save/load v permanenci. A struktura levelů mi ke konci značně připomíná Corridor 7: Alien Invasion. Nicméně atmosféru to má (a navíc se občas ozve jeden z hlavních zvukových motivů The Elder Scrolls: Arena, Bethesda se opravdu nebojí vykrádat i sama sebe :-) )
Začátek levelu 19, ultimátní zbraň poskládaná. Nekonečné náboje (pouze přehřívání), terminátoři padají jako mouchy (difficulty Normal).

Nicméně, jak by řekl zombie Majkl Žvejksn v jistém dílu Loba: "Nechval dne před večerem."
@mazar1234 (09.09.2013 20:37): Nevím, jestli to prošel Crash, ale u DJ-je o projití mluvil Erwinek, který i postoval screenshoty.

Jsem sice známý tím, že musím dohrát kdejakou FPS obskurnost :-)) ale tohle mě zatím míjelo. Ještě zkusím dát někdy časem In Extremis, The Hidden Below (to mě fascinovalo od té doby, co jsem viděl ve Score celý jeden screenshot) a In Pursuit of Greed. Nicméně věci typu Bram Stoker's Dracula nebo Island Peril jsou příliš i na mě :-))
Tak jsem se k tomu konečně dokopal (po asi deseti marných pokusech). Hra má celkem slušnou atmosféru, nicméně pro zachování zdravého rozumu jsou nutností dvě opatření: hrát s oficiálními hinty (souřadnice přístupových karet a VTEC komponent) a hrát na myši (sice je nutné na myši i "chodit" držením pravého tlačítka, ale překvapivě se tak hra hraje asi stokrát lépe než na klávesnici díky vyšší rychlosti a "kvalitě" otáčení).

Zatím jsem v polovině šestého kola z 32 a není to (až tak) špatné.
By som povedal, že dnes im ukrojili dosť veľkú (väčšiu?) časť z koláča TPSky. Samozrejme tá veta v popise hry je trochu nešťastná, každopádne si predstav, že FPS vtedy bolo niečo nové nevídané. A hrával ich asi fakt každý. Dnes sa nájde kopec ľudí, čo FPS nemusí. :)