Teprve druhá oblast a už jsem se u jednoho puzzle (6) zasekla, čistě protože jsem debil. Ach jo.
Je načase opět zaneprázdnit mozkové závity, protáhnout nervovou soustavu a býti opět zarmoucen mou ne příliš vysokou inteligencí. :D Ale řikám si, zda by nebylo lepší si opět projet jedničku?

@Sasakr (04.11.2023 16:10): Nerad bych kecal, ale traduje se, že původně měl SS4 běžět na UE, ale nakonec z důvodu XY restartovali celý vývoj na Serious Enginu, proto to trvalo tak dlouho.
Mně by hlavně zajímalo, jestli to znamená, že rezignovali na Serious engine a i příští SS pojede na UE.
Za mě zatím hodně silnej start, včera jsem prolítl celou východní část na jeden zátah a manželka mě musela páčit od ovladače, ať jdu spát. Navíc cenovka je naprosto směšná na to, jak je hra zatím boží (pun intended pro ty kdo ví). Pokud někdo váhá, určitě běžte do toho. Hrozně nerad bych zjistil, že stejně jako Mimimi i s úspěšnou 10/10 hrou budou vývojáři prostě nuceni zavřít hrám kvůli nezájmu mainstreamu...
To již vyšla dvojka? Poněkud tiché vydání. Doufám, že se i tak bude prodával stejně dobře, ne-li lépe než jednička.
Silně doporučuji naistalovat na SSD disk pokud máte možnost. Nebe a dudy.