Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sunless Sea

73
14 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
akce > 3rd person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.02.2015 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.failbettergames.com/sunless/
Vítejte v temných vodách Unterzee, tohoto temného a starobylého oceánu uvnitř Země za časů viktoriánského Londýna. Vyberte si loď, pojmenujte kapitána, najměte posádku, opusťte zdánlivé bezpečí přístavu a vydejte se na dlouhou cestu plnou nástrah a dobrodružství. Čekají vás četná střetnutí s korzáry, bojovými loděmi nepřátel i se strašlivými podmořskými obyvateli, ale především prozkoumávání nekonečného moře a všech jeho záhad. Staňte se silnými, moudrými, bohatými a všemi obávanými vládci všech moří. A nezapomeňte se dobře starat o svou posádku; vzpoura, šílenství ani kanibalismus nejsou v těchto bezbožných vodách nic výjimečného.

Rozsáhlý svět Sunless Sea nabízí přes 200 000 ostrovů, příběhů a tajemství a je jen na hráči, kudy se rozhodne plout. Mapa se mění při každé hře. Hráč se tedy pokaždé vydává do neprobádaných území, vstříc jiným zážitkům.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Ona by to mohla být skvělá rogue-like explorační hra, potenciál tam je, ale po prvotním nadšení z objevování neznámého nastoupí rutina, kde se musíte neustále vracet do Londýna a objevené ostrovy neposkytují už nic moc nového. Přimíchejte k tomu ještě hroozně pomalý pohyb lodi a nuda je na spadnutí. Podle mě hra, kde čas stráveným řízením probrouzdáte na internetu, není kvalitní.
Na druhou stranu má hra zvláštní atmosféru, zajímavé příběhy a ze začátku dost vtáhne, bohužel ji to nevydrží dlouho. Těch 6 strávených hodin však nelituju.
+11+11 / 0