Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Succubus

05.10.2021
50
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Succubus je spin-off kontroverzní akční adventury Agony ze stejného univerza. Jak název napovídá, hráč se ujme sukuby jménem Vydija, démona, který se krvavě probíjí Peklem, aby se mohla znovu stát jeho vládkyní poté, co byla uvězněna a zmrzačena a zároveň se pomstila zrůdám, které ji podvedly.

Jedná se o akční adventuru z pohledu první osoby, kde se bojuje na blízko různými sečnými a bodnými zbraněmi, popř. hráč využívá kouzla, většinou související s upalováním na různé způsoby. Za dosažené zkušenosti je možné si schopnosti nebo zbraně vylepšovat, stejně jako například vzhled postavy. Hra má opět ambice velmi šokovat hráče svojí brutalitou, například kdy si hlavní antihrdinka dobíjí život pomocí krve dětských plodů vytržených přímo z ženského lůna.

Mimo vraždění batolat, trhání penisů a dalších "chuťovek" hra obsahuje explicitní sexuální scény a chlubí se i fyzikou ňader hlavní postavy, na které hráč může koukat z vlastního pohledu.


Poslední diskuzní příspěvek

Tak jsem to rozehrál a má to svoje tempo, to se musí uznat. Měl jsem strach, aby se to nehrálo stylem "drcení levého myšítka", ale je třeba si hlídat healthbar. Nějaký fatalitky jsou správně šťavnatý a kupodivu jsem ještě ani nenarazil na bug.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.