Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Succubus

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Succubus je spin-off kontroverzní akční adventury Agony ze stejného univerza. Jak název napovídá, hráč se ujme sukuby jménem Vydija, démona, který se krvavě probíjí Peklem, aby se mohla znovu stát jeho vládkyní poté, co byla uvězněna a zmrzačena a zároveň se pomstila zrůdám, které ji podvedly.

Jedná se o akční adventuru z pohledu první osoby, kde se bojuje na blízko různými sečnými a bodnými zbraněmi, popř. hráč využívá kouzla, většinou související s upalováním na různé způsoby. Za dosažené zkušenosti je možné si schopnosti nebo zbraně vylepšovat, stejně jako například vzhled postavy. Hra má opět ambice velmi šokovat hráče svojí brutalitou, například kdy si hlavní antihrdinka dobíjí život pomocí krve dětských plodů vytržených přímo z ženského lůna.

Mimo vraždění batolat, trhání penisů a dalších "chuťovek" hra obsahuje explicitní sexuální scény a chlubí se i fyzikou ňader hlavní postavy, na které hráč může koukat z vlastního pohledu.


Poslední diskuzní příspěvek

@pajmič (31.07.2020 00:03): Ja nepriposranosti spis myslim veci ktere by si 99% vyvojaru netrouflo do hry dat, sice me osobne na tyhle veci ve hrach zas tolik neuzije ale ocenuju odvahu tech lidi co to delaji, ovzlast v dnesni dobe. Ale taky si trosku myslim ze to nemaji v hlave uplne v poradku :D

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.