Na první dojem mě hra vlastně docela překvapila. Zůstává pocit, že autoři nechtěli udělat vyloženě dobrou hru, ale chtěli jí zkusit prodat na základě kontroverze a "dospělého" obsahu. Ale oproti prvotině studia Agony, jde alespoň o svižnou dávku rychlé akce. Je povrchní, sto let starý painkiller by jí strčil do kapsy, zbraní je na oko hodně ale nemají extrémně velký dopad, kouzla jsou buď ultra slabá nebo přesílená. Hra si taky na první pohled hraje jako že má hrozně zajímavý systém customizace - kde si kromě postavy a vybavení můžete měnit styl i jednotlivých komnat vaší sluje, jenže ty skiny jsou dost na jedno brdo a rozhodně to není věc, která by vás nějak extra motivovala k opakování monotónních nevyvážených soubojů. Ani pár celkem zajímavých bossů to bohužel nezachrání a hratelnost je víceméně od začátku do konce pořád stejná.

A ty dospělé prvky? Jsou tak nechutné a krvavé, že si to moc normální člověk ani neužije, grafika není tak dobrá a modely zkrvavených démonů tak nějak splývají do sebe a nic extra se prostě neděje. Takže ani jako erotickou hru bych tenhle titul nedoporučoval.