@Korbitch (10.02.2024 11:11): Z útržků v rozhovorech a sesbíraných materiálů v doupěti zjistíš i to, co vědět nepotřebuješ. Čímž netvrdím, že ti připadne srozumitelný a uspokojivý, ovšem upovídaný a překvapivě hutný je. Jestliže tě nebaví souboje, o nich je celá hra až do konce.
Prosím vás, rozjede se tam nějaký příběh alespoň formou knih nebo nějakých poznámek? Nebo to bude furt jen dokola pobít v aréně několik nebožáků bez jediného vysvětlení kdo jsem, co jsem, proč mě všichni nesnáší a proč jsem tak moc nakrklá pekelná svině??
Sukuba pro VR už nevyjde na steamu, prý to už je moc. Takže jen na GoGu. Btw není to prvne co se Steam priposral z erotiky :)
Tak jsem to rozehrál a má to svoje tempo, to se musí uznat. Měl jsem strach, aby se to nehrálo stylem "drcení levého myšítka", ale je třeba si hlídat healthbar. Nějaký fatalitky jsou správně šťavnatý a kupodivu jsem ještě ani nenarazil na bug.
@pajmič (31.07.2020 00:03): Ja nepriposranosti spis myslim veci ktere by si 99% vyvojaru netrouflo do hry dat, sice me osobne na tyhle veci ve hrach zas tolik neuzije ale ocenuju odvahu tech lidi co to delaji, ovzlast v dnesni dobe. Ale taky si trosku myslim ze to nemaji v hlave uplne v poradku :D
@Bursoft (30.07.2020 21:57): Vůbec nic nového pod sluncem, Agony je taky clusterfuck ohledně optimalizace a stability. A po odehrání dema si stále stojím za svým. Tohle bude stejný satanův zvratek jako Agonie s tím rozdílem, že místo hidding simulátoru tu na hráče budou posílat hordy nahých bezmozků s palicema v ruce :)

@Charllize (30.07.2020 18:29): Věz, že je to jen o něco méně připosrané. První věc, která mě přívítala bylo QTE šplhání a následné spamování LMB. Jo, a prdli tam odkaz na DOOMA, protože Doom populár mezi adolescentníma edgelordama, což jsou nejpšíš ti, co tomu dali ono kladné hodnocení.
Já to demo hrál a překvapivě to vypadá jako funkční hra, která má ambice vyjít. HW požadavky na Steamu jsou fajn :) Nicméně ladit to chce, na mé sestavě tam byly při fightech brutální dropy fpsek.