Dá se koupit kompletní kolekce obsahující všechny 3 kampaně abych si to nemusel dokupovat postupně ? Jinak prý je jedna kampaň kompletně celá zdarma je to pravda ?
Ahoj, neměl by někdo chuť hrát Starcraft 1 anebo Starcraft 2 online 2 vs 2 ? Hledám spoluhráče... Případně i na jinou hru SupremeCommander anebo dejte návrh...
Nepíšte mi do vzkazu anebo na mail:mitiskosvk@gmail.com děkuji
@mazar1234 (21.03.2018 17:41): Já spíš hodnotil tu kampaň, původní SC2 má u mě 90-95%. :) Na víc jsem to neviděl, protože ten pokrok od SC1 nebyl úplně revoluční, aby si hra zasloužila 100%. Třeba ten aspekt nostalgie jsem uplatnil u W3, kterému jsem tu stovku dal, protože tam je to podle mě o bezchybném singlu i alespoň částečně revolučnímu multiplayeru + osobní emoce a zmiňovaná nostalgie. :)
Zdarec, takže moje dojmy z prvního mission packu NOVA covert ops, jsou veskrze pozitivní. Herní doba se u mě na normal pohybovala kolem 1-1,25 hod. Příběhově zatím nenarušuje nijak předchozí děj.

Gameplay za Novu velice zábavný, zvláště novinky ve zbraních / schopnostech Nova jen tak nazačátku láme vaz, dále se dostane ke granátům. Hlavně mě potěšila možnost mezi misemi přepínat mezi získaným equipmentem. sniperka nebo brokovnice. maskování nebo reaperské trysky...... vzhledem že každý slot bude mí na konci šest alternativ...ojojoj..

Pěkně si vyhrály s novou drsnější podobou jednotek/vlastností
u jednotek lze na misi přidávat jeden zvolený equip, takže alternativy u siege tanku - možnost vyrábět tank bez přistavené advanc. lab, schopnost vynést se tryskama na útes, nebo vyrábět spider miny - to hru opravdu zpestřuje

Sečteno podtrženo, jsem dosti spokojený - 12 liber za předplaccení všech tři mission packů mi ještě příjde jako ještě snesitelné - takže snad ty další budou stejně kvalitní
@mazar1234 (17.02.2016 22:37): Už několik měsíců staré? No tak to se radši nedívej kolik třeba stojí jejich starší hry:
:-)

Každopádně 60 eur za komplet StarCraft 2 mi předražené nepřijde (ne vzhledem k ostatním hrám, ale jen pokud vezmu v úvahu, jak je ta hra dobrá).

A ještě jeden tip: Podívej se, za kolik prodává hry Nintendo (především hry, co mají v názvu Mario nebo Zelda), pak ti bude i Blizzard připadat levný. :-)
Fatality: "zdali upřednostnit stalkera s blinkem pro intenzivní micro před dragoonem s velkým DPS. Někomu to ale přijde jako plus. Tomuto jsme doposud nikdy nečelili. " :D skvělý komentář, naprosto vystihuje mé pocity ze hry (však jsme to rozebírali na našem streamu), takže na jednu stranu velký, až penisoidní palec nahoru, na druhou stranu teď nevím, co mám napsat já, huh, to bude výzva, které jsem doposud nikdy nečelil...
Tak jsem hru shlédl na youtubu. Kupoval jsem si sice trilogii den před launchem, ale nemám na StarCrafta čas a úplně ideální stroj.
Oni normálně rozorali a zpodmítali lore tak kvalitně, že už se na něm soudržného neurodí. Ale aspoň uzavřeli příběh a nenechali ho viset (ehm..Half Life ehm..)
@AlieN (13.11.2015 03:50): No, já jsem měl u WoL problém i s Engine of Destruction (chránit thora, který jde kupředu ať je zdravý nebo ne), tu jsem dal na brutal až letos. Ale kampaň brutalem nezačínám i z toho důvodu, že mne v prvé řadě zajímá, jak se vyvine příběh. Vyšší obtížnost je spíš jen bonus k prodloužení herní doby. S kampaní WoL jsem strávil 3 měsíce v kuse tím, že jsem ji přehrával furt dokola a zkoušel jiné způsoby, jak něco vyřešit a líbilo se mi, že těžké achievmenty zpravidla vyžadovaly úplně jiný přístup k řešení mise než ty normální.
A tedy za mě zásadně brutal, ať si to člověk aspoň trochu užije hned napoprvé. U WOL bylo problematická snad jen jedna mise (All in je na Brutal hodně vtipná, ale dá se :) ), u HOTS taky jen jedna - u něj je zbytek ovšem tak snadný, že na obtížnosti nižší se ta hra vyhraje snad i sama.
A je to aspoň strategie?
(po zkušenosti s HOTS, které bylo spíš hodně zjednodušenou Diablovkou s Keriggenovou. Nehledě na to že celá kampaň byla spíš tutorial a většinu její délky zabraly animace a rozhovory)
@Seeker (11.11.2015 07:51): Na začátku nikdy nehraju na brutal. Obvykle nejprve jedu na normal a plním všechny normal achievmenty a pak se vracím zpět a plním zbytek. Zergové mne nikdy moc nebrali, proto jsem HotS dohrál v podstatě minulý týden a ani jsem se nepokoušel o hard, byť se k tomu možná ještě vrátím. Ve WoL mám kampaň na 98% - chybí mi jen poslední viking a z brutal kol jen All in. Tossi jsou naopak srdcovka, tak se asi budu snažit víc...
Hraje někdo na brutal? Pokud jo, tak je to už konečně brutální obtížnost nebo je to stejná úroveň jako WOL, HOTS?
Když si zhasneš...

...nejpíš ne. Prottosi jsou ti v těch lesknoucích se zlatých zbrojích, ne? Ty v temnotě jenom září... :-D

Edit: Nevím, jestli je to normální obtížností (nejdřív to dohraju v klidu, než začnu s achievmenty na plné obrátky), ale první mise mne doslova zaskočila tutoriálem. F2 označ všechny jednotky, zmáčkni "A" a klikni sem. To mi na třetí kampaň přišlo vcelku mimo mísu... ale pak už s tím tak neprudí.
Po prvních pěti misích je vcelku poznat, že tu asi opravdu půjde do finále. První dojem příznivý a je to hodně prosycené filmečky, spoustu z nich jsem si z Archívu pouštěl opakovaně.
Animace mi přišly trochu zvláštně plné naděje (viděl jsem je ale zatím jen v korejštině - byť se dá lehce pochopit, o co v nich jde). Trošku ústupek od té temné atmosféry. Ale vypadá to celkově zase pěkně.
Mně dnes přišla obyč verze a hrál jsem zatím jen Whispers of Oblivion, zítra se snad pustím do kampaně :)