@jvempire (14.08.2020 11:11): je to tak, jen díky tomu že jsem skončil s hraní MP v Battlefield 4, a na nějakou dobu i leteckých simulátorů, se mi konečně daří poslední roky něco dohrát do konce.
Aktuálně se soustředím na dohrání The Witcher, což bude vůbec první RPG co v životě (věřím že) dokončím. :)
@Karasman (14.08.2020 10:19): ne, však v mém profilu vidíš kolik her dohrávám ročně (jestli překonám rekord 2 hry za rok tak otevřu šampaňské). Ne že bych nehrál SW hry, rozehrál jsem opakovaně od roku 98 Dark Forces, Jedi Knight I+dat.+ JK II, SW X-Wing, Tie Fighter, atd... ale dohranou nemám žádnou.

Vždy z nějakého důvodu jsem hry odložil. A pak letecké simulátory, konkrétně multi-player, je časově náročný. Mám tolik restů, že budu rád jak to do důchodu stihnu. :)
@Rapier (14.08.2020 09:07): To mě překvapuje u mnoha her, které považuji za legendární, že se jim zde nevěnuje moc pozornosti. SW a ST hry jsou často dost povedené, takže to určitě naprav. Blog si píšu vlastní, jen taková malá skládka myšlenek. Odkaz mám na profilu pokud by ses nudil a chtěl si číst.

Joystick teď proháním ve Falconu A.T., i pod DosBoxem dobrý, dokonce jsem první díly přidal na DH, ale ještě se schvalují.
@jvempire (13.08.2020 13:45): rozumím, komentář jsem četl ale nebylo mi z toho úplně jasné zdali jsi to nakonec hrál na joysticku nebo myši + klávesnici. Jsem rád že jsi s výběrem joysticku spokojen. Ať slouží!

Stejně mě překvapuje jak tahle legenda od LucasArt, zde na DH, má jen pouhé DVA komentáře, a přitom tolik lidí hru dohrálo. A že tu není komentář od Mazara, to je pro mě osobně zklamání. :)

SW a ST je mé oblíbené téma. Paradoxně jsem žádnou hru z SW nebo ST universia nikdy nedohrál. Měl bych to napravit. Počkej na jakém blogu jsi ho chválil? Něco mi uniklo?
@Rapier (13.08.2020 13:38): Jasně hrál, dokonce o tom píšu v komentáři. Ty verze z roku 1998 stejně jako XvsT vyžadují joystick při spuštění. Jeho konfigurace a použití je příjemné a jednoduché, takže jsem si raději vybral tuhle verzi než hrát v DosBoxu originál nebo collectors. Jinak joystick naprosto super, jsem více než spokojen, na blogu jsem ho již několikrát chválil. Děkuji za perfektní doporučení. Pokud máš alespoň trochu rád Hvězdné války hru rozhodně zkus.