@Bursoft (14.11.2019 23:51): Zajímavý. Já si pamatuju že se mi hra vždy přepla do third person. Možná to tam jde někde povolit, to už si nepamatuju. Ale očividně to na first person nedělali, když tam chybí kusy těla .)
Podle mě to nemůže Jedi Outcast a Academi překonat, Pro Outcast je důvodem first person pro měč, což je imersivní jako kráva, pro oba díly je společným důvodem zase bojování s meči, tady to vypadá jako v nějakém MMOčku. kde je prostě daná animace co dá určitej deal damage, kdežto v zmíněných můžeš stormtrůpra upálit i tím, že na něj ten meč jednoduše namířím tak aby ho popálil, ovšemže chvaty dávají už větší Demidž, ovšem ty animace jsou přesně nalajnovaný, kdežto ve starších byly krásně freestyle, ško se u nich lépe pohybovat šlo dělat fakt vymakané komba a mohli být i přerušené. Když hráč narazil na silného Sitha, ten využíval k boji celou oblast, couval, kryl se, skákal, snažil se hráče obcházet. Zde se první Sith jen tak nějak toporně přibližuje k hráči aby se mu mohl spustit útok, to bude mít asi i spojitost s tím že tropeři na blízko mají jen jednu animaci útoku a na hráče jsou v podstatě po jednou, nejspíš s tím bude souviset i ten tupý lock na nepřítele, kdy útok automaticky míří na jednoho nepřítele.
Kdy se to na tom Originu vůbec má odemknout? Teď o půlnoci, nebo až v 6 ráno jako se to odpočítává na steamu?
Tesim se, zitra bude rozhodujici den. Tak jsem zvedav, zda zitra zavladnou temne nebo svetle novinky..
Ja dneska koukal v praci na asi 4 nebo 5 hodin hrani. A nelibi se mi to ani trochu. Grafiku jsem cekal lepsi. A samotne hrani mi prislo jako desuplna nuda. Ale tak me se nelibi ani Uncharted takze neni divu.
Navic moje znechuceni Star Wars uz doslo do tak spatneho bodu ze se mi i z toho zasazeni dela uzko :)
Tak me to nejde redeemnout z Humblu. Pockam az bude oficialne hra launched a pujdu to resit pres customer support. Ale jak u me byva zvykem cim bliz je vydani hry, tim mene me to laka hrat. :P
@pajmič (13.11.2019 18:52): No jako, ten gameplay jsem zhlédl celej a působí to na mě dost debilně. Protivníci se chovají jako panáci s jedním chvatem, půlku gameplaye tvořila lezení po jasně vytyčené stezce a nad logičností některých věcí designéři asi taky moc nepřemýšleli. Do toho všeho ten saber netrhá vše na kusy. působí to na mě dost lacině, hráč se prokousavá chodbou aby mu byla odměnou jen krátká cutscéna.
Trochu to naznačovaly už artworky, ale je to už asi skrz leaknuté achievmenty potvrzeno. Nepříběhový spoiler. Ve hře bude možnost udělat si tyč.
@Guldy (05.11.2019 15:46): nemám vysoká očekávání. Nemám žádná očekávání. Bylo to jen vyjádření potenciální možnosti. Já si to za 15 éček zahraju z Premiere, bylo by hezký kdyby mě to příjemně překvapilo. Titanfall 2 single byl docela dobrej.
@Gordon (05.11.2019 14:21): Nene, byl jsem pouze opatrně pozitivní :D

@marwel (05.11.2019 14:24): BR taky nejsou můj šálek, ale Apex si čas od času zahraju. Podle mě je to nejlepší hra žánru, ale je to pořád BR, takže z toho paf nejsem. Nadruhou stranu dokázali přilákat lidi jako já (asociály) přidáním několika inovativních prvků. A to je to, co respawn dělá už od dob prvního Codka, inovace.

U fallen Order to vypadá, že prostě vzali dobrý věci z několika úspěšných her a naroubovali to na SW universum, což je, i k faktu, že se bude hra prodávat na Páře, velký lákadlo.
@pajmič (05.11.2019 13:55): To nevim, ja od nich hral jen jeden match v Apex Legends a nadseny jsem z toho nebyl. :) Jako hru mam predobjednanou. Ne tolik kvuli Star Wars (nejsem fanousek, ale filmy se mi libily :)) ale kvuli zanru, rubacky jsou me oblibene, byt konkretne se souls-like hrami nemam moc zkusenosti (v podstate jen Sekiro letos, coz je ale zatim GOTY pro me). Zatim to vypada fajne.
A mimo to, pokud bude hra úspěšná, EA se kousne do kulí a možná i procitne, že ty BS praktiky, mikrotransakce, Anthemy a Battlefronty jsou smrdutá govna. Fallen Order může změnit mnohem víc než jen reputaci herní SW značky.
@SilentWolf (05.11.2019 12:30): Nečetl jsem to celý, ale scorolloval jsem to dolů a je tam to letmo prohlédl. Ta poslední věta je ale dost silné tvrzení: Fallen Order is a triumph, and will easily take the crown as the best Star Wars game ever made. Consider history, rewritten.

No... jsem na to zvědavej...
V posledních videích tam jde občas vidět stopa po meči na zemi. Nevím, zda bude třeba i na zdech a určitě to má daleko k efektu z Outcastu, ale aspoň něco.
@Paul (29.10.2019 16:39): Tak to se na to v EA mohli rovnou vypsouknout. :P

offtopic. A vubec kde je sakra Mrkvosoft s tou Master Chief kolekci Halo her? Nerikali neco o tom, ze to vse vyjde letos. A zatim nevydali ani jednu z tech her.