Trailer mě taky nenadchnul, ale...lepší než BF2 SP to snad bude. Koukám že v Origin Premiere je už Plague Tale, tak až Fallen Order vyjde tak si to na měsíc předplatím a za 15 éček si tyhle dvě hry dohraju.
@Gordon (26.09.2019 20:34): já jsem na takové věci zdechlý a už vůbec nepochopím tu superschopnost ..

@pajmič (26.09.2019 20:36): .. linky pojmenovávat.

:D
Jinak může to zachránit příběh a fakt, že toho moc ukazovat nechtějí. Ale zrovna od té černošky si neslibuji podobný materiál jakým byla třeba Kreia. O hlavní postavě ani nemluvím. Grafika je docela ošklivá. Bojuje se tam často s monstry a řeší se tam enviromentální hádanky typu *použij schopnost abys zastavil ventilaci*.

Je to jedna ze dvou her které letos natuty plánuji koupit. Ale zatím se mi to s každým trailerem líbí míň a míň..

Ale tak prostoru pro překvápka je tam dost. A třeba přijde i Vader.
(Nový trailer) To vypadá tak strašně hloupě :( všechno co od té hry nechci tam je a nic co od ní chci tam není..

.. snad záměrně mlží ale sakra. Nechápu proč rušili tu hru od Hennigové a tohle projde. Přijde mi že na tom musejí dělat tak maximálně rok a půl..Snad se pletu, ale vypadá to hodně blbě.
V pohádkách by to IMHO být nemělo. Mně se zdá, že to hráči už s tou krvelačností přehánějí.
V JA byl cheat do konzole, po kterým stačilo jednou seknout a enemák se celej rozsypal jak lego :D .. takovej ultra easy mod..
Tož jsem na netu četl že enemákům neodpadávají končetiny, protože je to podle Disneyho moc násilné.
@Tulareanus (10.06.2019 14:32): No co když ten force push do těch beden nešlehl, páč by to nic neudělalo? Force Unleashed šel cestou vizuální přitažlivosti, ale gameplay Jedi Academy byl úplně jinde. Snad se tedy přiblíží spíše tomu. Klidně za cenu toho, že gameplay videa nebudou vypadat tak pěkně. Hlavně ať trefí tu parádní hratelnost (nemluvě o řadě misí, kde člověk musel zvolit netradiční postupy - například s těmi písečnými červy).
Mě se to moc nelíbí. Je takový Tomb Rider hopkání. Prej Dark Souls...
A nie je to jedno? Hlavne, že ukázali gameplay. Btw: ja napr. nemám rád tie herné trailery, kde to hrá niekto, kto je v tom fakt super a vyzerá to easy a potom sa dostanem k hre a bez poriadných znalostí hry na prvé hranie sa to jednoducho nedá hrať tak, ako v traileri (klasický príklad Mirror's Edge.
Gameplay prezentace. Vím, že se o tom bavíte níže, ale odkaz jste nehodili, lenoši! :)

P. S. Buď ten hráč neuměl využívat schopnosti postavy nebo to má hodně much. Viz ta poslední skupinka, force push do těch beden se vyloženě nabízel. Podobně jak si přitáhne toho spešl Stormtroopera... Evidentně to nefungovalo již poprvé a stejně to zkouší. Jindy tam kolem něj tancuje, když mu stačí prostě jednu šlehnout, páč se nemůže bránit. Buď je tedy mizerný ten hráč, nebo jsou souboje opravdu pomalejší jak v Jedi Academy.
Pusobi to trochu moc jednoduse a skriptovane a ksychty postav jakoby nesedi do hry, jako kdyz clovek sledoval starsi filmy, kde se nejake sceny tocily pred zelenym platnem a uplne to pak nesedelo do sebe. U me to muze jen prekvapit, Star Wars hru jsem zadnou poradne nehral. Snad krom nekolikere snahy o rozehrani KotOR.
Ale tak jó.. možná jsem čekal o trochu víc. Ale aspoň tam světelný meč nepůsobí jak molitanový obušek.
Může mi někdo zopakovat, proč že to zrušili projekt Amy Hennig a jejího týmu?
Vždyť to vypadá jak Uncharted s meči a Sílou... přesně tohle přece chtěli vytvořit a EA řeklo ne... nebo ne?
Už jen kvůli té zmatenosti čekám, kdy se objeví nějaký ten háček.
Narozdiel od nič nehovoriaceho cinematic traileru to na mňa pôsobí veľmi dobre. Vyzerá to ako príjemný mix modernej hry a oldschool prvkov a Respawnu verím, že gameplay bude adekvátne zábavný a nápaditý.
Za mě fajn, je to víc podobnější Jedi Academy než Force Unleashead, takže ok.
Velmi meh, horší gameplay na prezentaci jsem dlouho neviděl. Nuda, obtížnost nikde, gameplay jak 10 let zpátky. Celkově bez nápadu.
Uncharted + Dark Souls, nevypadá to zle. Přinejhorším to bude pořád lepší než Forced Unleashed.
@SimonEndt (14.04.2019 20:13): No nevím, všichni víme jak umí EA potlačit kvalitní kreativitu, a není to dlouho co disney hrozilo pěstičkou o právech, předpokladám že by nehrozily, kdyby věděli (a taky by to vědět museli) že se vyvíjí další hra. Třeba někde píšou, jak dlouho na tom dělají, ale jestli je to ve vývoji teprve tu chvilku od otevřené nespokojenosti disneyho, tak to bude zlé chtě nechtě.
Momentálně je to jako hodit si kostkou. Může to být strašně dobrý stejně jako to může být naprostý propadák. Doufám v to první, hrozně mi chybí pořádná single Star Wars hra od dob Kotoru a Jedi Academi.
Právě jsem viděl trailer. Vypadá to moc dobře. Potencionální pecka, snad to dobře dopadne.
@Jab (14.04.2019 14:28): To zase ne, jen tam je prostě strašně podobných scén, například to jak se začnou klouzat po té lodi a snaží se ho chytit, to je jak konec boss fightu ve dvojce, pak scéna, kde skáče do lodě je téměř totožná s tou ze dvojky ve finále a pak ten sith co skočí na přední sklo je jak Kai Leng z trojky... :-D
To jako to teď kvůli tobě obrátíme a ME série už nevykrádá ostatní sci-fi a budeme se tvářit, že se to děje opačně? :)