Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

31.01.2023
16.10.2023
12.12.2023
80
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

The Cosmic Shake je další 3D plošinovkou se žlutou houbou SpongeBobem v hlavní roli. Hra navazuje na úspěch remaku Battle for Bikini Bottom - Rehydrated a značně se svému předchůdci podobá po stránce hratelnosti. Příběh se tentokrát točí okolo magických slz mořských víl, které dokážou svému majiteli splnit jakékoliv přání. Když se však ocitnou v područí SpongeBoba a hvězdice Patricka, ocitá se v nebezpečí celé  Bikini Bottom. SpongeBob se tak musí vydat do nově vytvořených alternativních světů zvaných Wishworlds a zamést svůj nepořádek.

Hlavním rozdílem oproti Battle for Bikini Bottom je redukce množství hratelných postav. Kde se v předchozí hře v roli hrdiny střídali SpongeBob, Patrick a Sandy, tentokrát je hratelným hrdinou pouze SpongeBob, doprovázen Patrickem ve formě balónku. SpongeBob si však v průběhu hry může odemykat nové bojové i explorační schopnosti, jako Fishhook Swing či Karate Kick. Na SpongeBoba čeká celkem sedm světů, jako halloweenská verze Rock Bottom či Jellyfish Fields na motivy Divokého západu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.