Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Spirit of the North

01.11.2019
07.05.2020
95
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Spirit of the North je další z řady relaxačních 3D adventur pro jednoho hráče. Zhostíte se v ní zcela obyčejné lišky, kterou ovšem bude doprovázet astrální liščí společnice. Obě lišky se společně vydají na dalekou výpravu za zdrojem záhadné rudé skvrny na obloze skrze divokou, zcela liduprázdnou krajinu inspirovanou islandskou přírodou. Během cesty nacházíte zbytky dávno zaniklé lidské civilizace a postupně dostáváte nové střípky informací o předešlých událostech i účelu vaší pouti.

Hra obsahuje zcela jednoduchý příběh, jenž si místo slov a textu skládáte dohromady z různých náznaků a obrazů, na které můžete narazit během liščího putování. Nedílnou součástí je i doprovodný orchestrální soundtrack a melancholická nálada s řadou emotivních momentů. Hratelnost samotná se krom průzkumu okolí skládá z překonávání překážek stojící vám v cestě za pomocí skákání a řešení drobných logických hádanek.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.