Při změně rozlišení mi ve hře postava při chození chodí šikmo a vlevo nahoře se ukazuje ikonka, že internet je odpojený či co. Neví někdo co s tím?
@Korbitch (06.11.2015 02:28): Přesně tak :)
Což mi připomíná, že při instalaci bylo třeba zaškrtnout, že tam CHCEŠ násilí což já jsem netušil a pak to hrál dlouho bez krve, než mi kámoš řekl co a jak :)
Čerstvě jsem se dozvěděl, že je možné nepřátelům vystřelit zbraň z ruky a oni se vzdají. Kolik vývojářů něco takového nabízí!?
jojo mise vlak a mise brokovnice koncetiny a najlepsi zbran byl rambo nuz. Vetsina nozu v hrach je nuda, tady teda ani omylem
Grafika je dobrá. S enginu dostali maximum. Hlavně modely postav. To je vrchol týhle technologie. Opatchovaná verze i trochu zlepší umělou inteligenci.
@Walome (14.07.2013 23:23): Aku verziu hras, lebo ja som to skusal tak 3 roky dozadu a mal som znacne dodrbanu grafiku, niektore textury boli iba fialova/zlta/cervena plocha, textury zbrani boli tiez posahane... v podstate sa to nedalo hrat, ale bola to nejaka stara verzia co mam na CD este z drevnych casov ked to bola novinka.
@Drolin (14.07.2013 22:40): Hrušky a jabka - GTA V by měl bejt vrchol open-world her v této generaci a nevypadá o moc líp než jeho předchůdce. SoF vypadá velmi koukatelně a hlavně to má i teď říz.
@Drolin (14.07.2013 22:40): Quake 2 engine... ale vyzdvihovat nad to zrovna Build, no Ehm, Ehm....

@Tarhiel (14.07.2013 23:08): No neviem ci je to aj v jednotke, ale v dvojke je jedna sranda, ked niekomu ustrelis ruku/nohu tak sa spusti taky dlhsie trvajuci vykrik ale ked mas napriklad automat brokovku a po spusteni vykriku mu este rychlo stihnes odstrelit aj hlavu tak vykrik pokracuje v celej svojej dlzke aj ked je uz telo bez hlavy len z krku strieka krv. Na tom som sa vzdy dobre bavil.
@Drolin (14.07.2013 22:40): Grafika mne zlá neprišla, ale to, že nepriatelia boli stupídni a častorkát sa stávalo, že strely nimi prešli, poprípade divne sa správajúce krvavé šmuhy - chlapíkovi prestrelímn hrdlo a textúra krvi mu trčí vodorovne z hrdla, ako nôž - a tieto veci sa mi tam stávali pravidelne.
@Walome (14.07.2013 21:23): Vážně? Já to hrál před pár týdny, a grafika mi přišla velmi špatná (i oproti Allied Assult). Zlaté Build FPSky oproti těmto 3D pokusům z 96-01, z hlediska vizuálních kvalit.

(tedy, překvapuje mě to s ohledem na tvé nedávné komentování GTA V :)
Ten John má zajímavej hlas a já už ho někde slyšel, tak hledám a samozřejmě =D Red Dead Redemption, Max Payne 2 a Futurama =D
Tady u tehle hry jsem se v prvnim levelu musel pozastavit a zapremyslet proc me bavi nozem kuchat civily a pankace a co to tam bylo. Brokovnici do ksichtu nebo jen ustrelit nohu a divat se jak se sviji v bolestech taky nebyla spatna zabava. No je to tam nekde v nas.... :) :( Prvni level nejlepsi.
Taky z brokovnice by si meli navrhari brat priklad. Sem tam vas to pri opakovane strelbe hazelo zpatky do operatka.
nejsem :)
navíc mě většinou odrovná už jen to, když mi lupne v kříži, natož pak tři kulky do hlavy z blízka :D
Za ten spam sa ospravedlňujem, ale ten príspevok som dal odoslať iba raz.

A ten fór radšej odvolávam :)
nz :)

teď hraju druhej díl a už to není taková sranda :( Oni dokonce ti rusky mluvící čeští vojáci vydrží tři střely z pistole do hlavy... To by nevydržel ani Chuck Norris :/
Keď som túto hru hral kedysi dávno prvýkrát, na túto funkciu som prišiel až v predposlednej misii :), ale zážitok mi to nepokazilo.

P.S.: Vďaka za dobré čítanie, Matthias.
"Každej level začíná jen s nožem" -To je blbost, pokud si to dobře pamatuju tak sis před každou misí při briefingu vždycky vybral zbraně se kterýma začínáš takže si tuhle část hry asi přeskakoval.
Tak jsem to myslel, nechtěl jsem se vytahovat :) Tehdá jsem to hrál asi na nejlehčí... a za 4 hodinky bylo hotovo, to si dodneška pamatuju...
Ona jen tak lehká, že se dala dohrát i bez ruk :)
AI nepřátel je na hodně nízké úrovni :) Většinou se netrefí, ani když stojí metr od tebe

(Nevím ale, jak je tomu ne nejtěžší obtížnost :)
Tuhle hru jsem dohrál tehdá jednou rukou - pravým myšítkem jsem chodil, levým střílel :-D Měl jsem zlomenou ruku, takže proto...
Tahle hra sezbírala hodně pozornosti hlavně kvůli extrémnímu násilí které zobrazovala. Hratelnost byla hodně nad průměrem.
zemi: "Protivník se po zabití nesložil ve hromadu sraček jako doposavaď, ale reálně odlétával, otáčel se ve vzduchu (...)" - tohle má být vtip? ;-) Jako právěže to složení na zem je mnohem realističtější než matrixovské odlety deset metrů dozadu...