Sniper Elite III - Target Hitler: Hunt the Grey Wolf

27.06.2014
16.07.2014
01.10.2019

rozšíření

Target Hitler: Hunt the Grey Wolf je prvním příběhovým DLC do základní hry Sniper Elite III. Rozšíření přidává novou misi odehrávající se v roce 1942 v Tobruku, jejímž cílem je zneškodnit německého vůdce, Adolfa Hitlera. Eliminace ale nebude jednoduchá, neboť v Tobruku se nachází i jeho dvojník. Hráč tedy musí naplánovat postup a prostudovat klíčové deníky, aby správně určil, který z Adolfů je ten pravý. Identity cílů jsou po každém hraní náhodné, průchod misí tedy není vždy stejný.

DLC bylo pro předobjednávky původní hry a pro majitele Premium Edition zdarma ke stažení. Misi je možné projít i v kooperativním režimu dvou hráčů společně.

celé DLC som prešiel stealth štýlom a až na to že je krátke som sa bavil viacej ako pri Save Churchill 1,2,3

Jediná mise asi na půl hodiny. Level-design je přímočařejší, především pak začátek mě zklamal. Zajímavé je, že mě nikdo nenutí ke stealthu, ale můžu postupovat maximálně hlučně bez postihu. Hitler si i tak suverénně napochoduje do města...

Z nějakého záhadného důvodu mi tady nefungovaly zbraně z "Camo" DLC. Projevovalo se to tak, že je hlavní hrdina držel jak pazdrát a nebyly slyšet výstřely. Vrácení se ke standardní výbavě vše napravilo. Alespoň jsem si zakusil svůj oblíbený Gewehr.