celé DLC som prešiel stealth štýlom a až na to že je krátke som sa bavil viacej ako pri Save Churchill 1,2,3
@Garret (16.07.2014 19:05): Pokud to vezmu z hlediska financí, tak vzhledem k tomu, že je to časově klasicky krátké, řekl bych, že se to nemohlo vyplatit, ale s přihlédnutím k tomu, že jsem za základní hru dal 749 Kč, tak vyplatilo. ;-) A i tu chvíli jsem si to užíval dost a dost, takže pohoda. Do těch dalších jednoznačně půjdu taky, stejně tak jako u dvojky.
@Chuck (16.07.2014 11:11): hlavně na začátku je design tak přímočarý, že je problém to udělat stealthem. jinak stealth není potřeba volit až do samotného konce, což mě dost zklamalo. btw, utratil si za to 10€, stálo to za to? :-)
@Garret (komentář): Myslím, že je dobré stealth volit těsně poté, co se dostaneš do hlavní budovy, kde se k tomu postupu vyloženě hodí, ale předtím, nebo-li na samém začátku, je docela dobrodružné se prosniperovat. Z toho mi sice šla občas hlava kolem, ale byla to parádní pasáž. ;-)