Sniper Elite III - Save Churchill Part 1: In Shadows

28.08.2014
10.09.2014
01.10.2019

rozšíření

Příběhové rozšíření Ve stínech je první epizoda z trojdílné DLC kampaně, kde hlavní hrdina musí zmařit spiknutí, jež má za cíl zavraždit britského premiéra Winstona Churchilla na konferenci v Casablance.

První epizoda se odehrává po událostech hlavní kampaně Sniper Elite III v temném nočním městě Siwa, ve kterém hráč teprve pátrá po stopách vedoucích k odhalení skutečného atentátníka. Mise se opět skládá i z několika volitelných úkolů, včetně objevování odstřelovačských pozic.

DLC je pro majitele Season Pass zdarma. Podobně jako v předchozím rozšíření, i toto lze projít v kooperaci s jiným hráčem.

Jedna mise, odehrávající se v kulisách města Siwa, tedy páté mise původní hry. Opravdu. Teď už se někteří lidé ani nesnaží přinést něco nového, ale prostě jen recyklují již použité. Skončí to do půl hodiny a ten jeden dějový zvrat, který je tam naroubovaný tím nejméně vhodným způsobem (puff, jsi na otevřeném prostranství a teď se kolem tebe respawnovalo 20 nepřátel nažhavených na cikánskou férovku, braň se!) mě ze židle nevytrhne.