Sleeping Dogs: Year of the Snake

12.03.2013
14.10.2014

rozšíření

Hráč v roli Wei Shena půjde v sérii misí, odehrávajících se ihned po konci hlavního příběhu, po krku hadím okultistům. Je třeba jim vysvětlit, že svět opravdu nečeká ultimátní konec v podobě Soudného dne. Zjevně to ale nepůjde jinak než s pomocí násilných donucovacích prostředků. Wei Shen bude proti hadímu kultu bojovat v řadách hongkongské policie s pomocí nově přidaného slzáku a pistole nestřílející kulky, ale elektrický šok.

Co vlastně, krom nesmyslného mumlání, okultisté v Hong Kongu provádí, že je třeba jim jít po krku krvavým způsobem? Hádáte správně pokud nahlas křičíte, že chtějí celé město vyhodit do povětří s pomocí bomby – špinavé a pravděpodobně i hodně účinné. Společně s novou příběhovou linkou čítající 6 misí na vás v DLC čekají vedlejší aktivity, už zmíněné zbraně a dopravní prostředky

Navléct policejní mundůr a začít nahánět a likvidovat kultisty a zachránit město před hrozbou bombových útoků a nájezdů šílenců co čekají konec světa. Takže triády jsme nechali za sebou a jdeme už jen konat dobro.

Tohle DLC je taková jednohubka, dá se dohrát za necelé dvě hodiny, přináší pár nových zbraní, vcelku zábavné hlavní mise a pár rutinních vedlejších kterou jsou do počtu. Jako zpestření ale plní svůj účel, takže pro vyblbnutí v policejním ohozu, mlácení kultistů teleskopákem a to vše podpořené dávkou slzného plynu, lze vyrazit na chvíli na tuto policejní jízdu. Pokud Vás výše zmíněné kratochvíle nelákají, s klidným svědomím toto DLC obejděte.