Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Hra se mi vždy sekne na stejném místě, ironicky ve chvíli, kdy hned v první misi týpek řekne "Something's not right". Přestane hrát hudba, týpek stojí na místě a dýchá (je to během nějaké animačky). Neměl někdo stejný problém? Řešení jsem nevygooglil.
Díky za tipy. Měl jsem ještě uvést, že upřednostňuji 3D grafiku. Něco jako ten Alien Breed - na toho jsem úplně zapomněl. Kdysi jsem hrál demo, takže to teď asi koupím na Steamu a půjdu do toho.

Ten Greed: Black Border taky nevypadá nejhůř. Asi ho přikoupím rovnou taky ;-)
Mimochodem, nezná někdo nějakou jinou hru v podobném stylu, nejlépe sci-fi či ze současnosti? Vím, že něco určitě existuje, ale moc se v tomhle žánru neorientuji. Dříve jsem hrál něco podobného, co se jmenovalo Alien Swarm nebo tak nějak. Ale tam se to dalo v singlu hrát jen kousek. Mně by se spíše líbilo něco jako Shadowgrounds, které je celé jen singl. Mám docela pro tyhle oddychovky slabost. Stejné to bylo třeba s Duke Nukem Manhattan Project, což je zase 3D plošinovka. A taky už jsem nic v podobném duchu nenašel...
Caelos: V čem to bylo? Tadytohle je normální originálka v normálním balení - žádná edice. Ale nevím, jestli se to za tu stovku vyplatí. 30 bych určitě dal, ale tohle vybíjení mě většinou baví asi do půlky hry a pak už se nudím.
Ale prd. Myslím to hodnocení na databázi. Vaše rozhovory jsem četl, ale nereagoval jsem zrovna na ně :-)
Pivo se zbláznil, jelikož jeho příspěvek do diskuze nedává absolutně žádný smysl. Nebo je možná totálně vytržený z kontextu...
Lol. To jsem tak znáročněl? Nebo to hodnocení je tak vysoké? :-)
Zatím co jsem hrál, tak u druhého dílu je té Aliens atmosféry minimum, tam jde hlavně o akci.
jj, ty casti ktere jako by z filmu vetrelec primo vypadali jsem si uzival uplne nejvic :)
Tak já hrál jenom demo, tak jsem soudil nestvůry :-)
Ale vypadá to možná trochu vetřelovsky, no rozhodně mě tenhle film určitě napadl při hraní.

Jinak máte rádi taky tenhle styl rubání? Mě takové to rubání příšet ( ať už RPG ) nebo akční docela baví. Vesměs jsou to sice hry stereotypní, ale koho to baví, tak se pobaví a stylově si pokosí. Většinou taková klasika na 70%. A u mě záleží na level designu a množství nepřátel, pak přidávám procenta. I když Sacred mě nějak chytl a design byl docela naprd, ale nestvůry a akce byla furt, takže jsem se nějak bavil.

Ups, trochu jsem se nechal unést a odbočil od téhle hry....nevadí no :-)
Tady nejde tak ani o ty nestvůry jako spíš o atmosféru. Ty části, které se nejvíce podobaly Alienům byly totiž většinou celkem prázdné (respektive "vetřelci" nebyli zrovna na dohled, ale jejcih přítomnost prostě cítit byla) :-).
No nějaké nestvůry tam "vetřelecké" fakt byly. Jinak tuhle hru bych si taky mohl zkusit - taková fajn rubačka ( vystřelovačka ) na odreagování. Prostě taková stylová killovačka. Musím mít! Něco jako Hellgate.
Tak a teď se přiznejte, koho z vás při hraní nenapadlo slovo "Vetřelec"? Ta atmosféra je prostě místy nezapomenutelně identická :)