Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien Breed 2: Assault

64
13 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
22.09.2010 PCX360
07.12.2010 PS3
Vývojáři:
Team17
Oficiální stránky:
http://www.team17.com/games/alien-breed/al…
Alien Breed 2: Assault, pokračování izometrické akční střílečky, kde se opět chopíte role hrdinného reka Theodora J. Conrada, známého z předchozího dílu. Díl přímo navazuje na svého předchůdce a na události, které se v něm odehrály. Ty jsou připomínány prostřednictvím flashbacků, do zeleně stylizovaného komiksu a staré známé androidky Mio. Příběh tedy pokračuje a nově se točí kolem hlavního úkolu, získání kontroly nad mimozemským plavidlem, které je zakleslé do vaší lodi Leopold - spolu se řítíte na neznámou planetu a hrozí vám nebezpečí, že shoříte v její atmosféře.

Vše důležité zůstalo zachováno jako v prvním díle: herní módy (story a free), cíle misí (prostřílet se na konec, zprovoznit most přes terminál aj.), počet levelů (5), systém vylepšování (za peníze nalezené po úrovních), zbraně (pistole, brokovnice, plamenomet atd.), prostředí (temné chodby a uličky na lodi, nákladové prostory), nepřátelé společně se závěrečným bossem. Položky, které přibyly, zastupuje nový mód (survivor), tři další zbraně (rotační kulomet, raketomet a stacionární dělo) a lokality (vlak, údržbářské prostory a podzemní šachty).

Hra obsahuje kooperativní on-line multiplayer.


Poslední diskuzní příspěvek

Pokračování ve stejném duchu, ale rotačák lahůdka a "závěr" druhého dílu, katastrofální ovládání věže na myši.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.