Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien Breed: Impact

Alien Breed: Evolution - Episode 1

62
16 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
16.12.2009 X360
03.06.2010 PC
01.09.2010 PS3
Vývojáři:
Team17
Alien Breed: Impact je prvním dílem celkové trilogie a dalším remakem úspěšného původního díla vývojářů z Team17 (rok 1991), které tehdy běželo na populárním stroji Amiga, čerpající svou inspiraci z filmového světa Vetřelců. Vžíváte se zde do role Theodora J. Conrada, inženýra a údržbáře na civilní vesmírné lodi Leopold. Tato loď je při zkoumání vesmíru napadena cizím plavidlem plných neznámých mimozemských forem života. Ten, kdo přežil kruté běsnění, je právě vaše postava Conrada, jehož prostřednictvím musíte projít loď a vše cizí odpravit do věčných lovišť. To vše za pomoci androidky Mioi, která poskytuje cenné informace a pomáhá vám zjistit, zda jste opravdu jediný z posádky, kdo přežil.

Na výběr máte ze dvou herních módů (story a free). Do problematiky každé mise (celkem 5), jste uvedeni pomocí dabovaných komiksů, stylizovaný pro každý díl do jiné barvy (tentokráte do modré). Většinou náplní misí se stává prostřílení se na konec dané lokace, ve které sbíráte lodní deníky s informacemi o nepřátelských entitách (10 druhů).

K úspěšnému dokončení jednotlivých levelů vám slouží arzenál šesti typů zbraní (pistole, samopal, brokovnice, plamenomet, laser puška), granáty, kulometná věž a předměty pro uzdravení (lékárnička) a ochranu (vesta). Vše z inventáře je možné vylepšovat díky penězům, nalezených ve skříňkách nebo získaných z mrtvých těl. To se děje stejně jako ukládaní na terminálech Intex.

Hra obsahuje kooperativní multiplayer po internetu.


Poslední diskuzní příspěvek

ViRus: Jinak když už jsme u toho, z těchto top- down oddechových stříleček bych doporučil spíše Shadowgrounds (ten první, dvojka už stojí taky…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.