Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien Shooter 2: Conscription

03.07.2010
63
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Alien Shooter 2: Conscription je pokračováním akční hry Alien Shooter: Vengeance s lehkou příměsí RPG. Ovšem RPG prvků je ve hře opravdu minimum, v podstatě jsou omezeny na výběr postavy a vylepšování jejích statistik, během hry spojené hlavně s nákupem lepších zbraní, zbrojí a dalšího vybavení.

Stejně jako v předchozích dílech, i zde jde primárně o likvidaci enormního počtu nepřátel. Příběh je jednoduchý - začala velká válka, hordy monster zaútočily na Zemi a postupně likvidují města a získávají další a další území, až se situace na frontě stává doslova kritickou. Hráč se v roli vojáka pokusí zvrátit nepříznivý vývoj a odrazit je.

Velkou část hry prochází hráč sám, nicméně občas má k dispozici několik spojenců, případně nasedne do džípu s kulometem a neomezeným množstvím munice či jiného vozidla. Celkem by ve hře mělo být téměř šedesát typů zbraní a dalšího vybavení. Prostředí je koridorové a k cíli vždy hráče vedou šipky, takže nelze v podstatě zabloudit. Za zabitá monstra hráč získává body, za které si může nakupovat lepší zbraně a vybavení.

Kromě klasické kampaně, která má deset misí, je možné hrát ještě módy Survive a Gun Stand, kde jde o dosažení co nejvyššího skóre na omezeném území, kdy se na hráče valí neustále nová monstra.


Poslední diskuzní příspěvek

Mam problemy ve hre, za prve kdyz dam nizke detaily tak po spusteni hry hra uplne spadne a nacte se mne nouzovy rezim, pri normalnich nebo vysokych detailech mne po te co s postavickou chodim a strilim vznikaji takove obri plochy (ctverce) ktere se zacnou tvorit po okoli, je videt ze je to chyba a nema to tam byt. Hra je pak nehratelna protoze vubec nevidim kde co je. Nejaky tip?

btw: mam notebook Acer Aspire one, 2 GB DDR3 ram, Intel Atom N2600 (1.6 GHz), intel grafika integrovana.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.