Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien Breed 3: Descent

61
11 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
17.11.2010 PCX360
22.02.2011 PS3
Vývojáři:
Team17
Oficiální stránky:
http://www.team17.com/games/alien-breed/al…
Alien Breed 3: Descent je posledním a závěrečným dílem trilogie o osudech Theodora J. Conrada, inženýra na napadené lodi Leopold, bojujícího o vlastní přežití proti zákeřným a nebezpečným mimozemským tvorům. Mise z předchozího dílu se nezdařila a vaše loď Leopold spolu s emzáckým plavidlem dopadla na neznámou ledovou planetu. Hlavním úkolem se zde tak stává oprava plavidla dříve, než se potopí a přežití nájezdů krvelačných monster. Stylizace posledního dílu se zabarvuje do žluto oranžové.

Z předešlých dílů si hra odnáší izometrický pohled, zbraňový arzenál (pistole, brokovnice, samopal, plamenomet), nepřátele a prostředí (interiéry obou vesmírných plavidlech). Nově jsou zde přidány lokality mimo kosmickou loď, další druhy zbraní (project X, electro link), nepřátel a v neposlední řadě bossů.

Je zde zakomponován on-line kooperativní multiplayer pro 2 hráče.


Poslední diskuzní příspěvek

To je fakt bída, půl roku pryč a zatím 6 dohraná hra. :-/ Měl bych zabrat.... Ale abych jen neofftopicoval, závěr trilogie se nese ve…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.