Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mutant

30
20 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2007 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20101206140331…
Řadu let vyvíjená 3rd akce z dílny Napoleon Games, která ale nakonec vyšla pouze v ČR a to jen jako příloha k časopisu Level.

K samotné hře - jak už to tak bývá, Zemi napadli emzáci a je jenom na vás, abyste ji se svým rekem zachránili a dozvěděli se, co se stalo a kdo vůbec jste. A rek to není jen tak obyčejný, má čtyři ruce a v každé může mít jinou zbraň, takže kosit laviny nepřátel pro něj není žádný problém.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 40
Hrál jsem Mutanta chvíli, ale zanedlouho jsem hru odložil. Kombinace stereotypu a vyšší obtížnosti je téměř zaručená cesta k neúspěchu. Nulový příběh bez jakéhokoli úvodu do začátku mě zprvu trochu zmátl a hru pouštěl znovu s dojmem, že jsem asi omylem odklepl intro. Start stylem stojím na dvorku ve městě a asi mám někam jít je jasným ukazatelem, že hra nebyla dokončena jak autoři původně zamýšleli. Absence jakékoliv použitelné mapy odsuzuje k chaotickému pobíhání, navíc bez cíle kam a proč jdu. Dojmy z mutanta jsou tedy na úrovni dema z nedokončené nízkorozpočtové hry:/
+21+20 / 0
  • PC 30
No, tedy moje první hodnocení bylo poněkud přehnané, 60% si hra opravdu nezaslouží. Ona si vlastně nezaslouží ani těch 30, protože na ni plně sedí titul blbá hra.

A proč ta změna? Inu, to je jednoduché, protože jsem si ji nainstaloval. A je to děs.

Koncept hry není špatný, teda jistěže podobných stříleček jsou kvanta, jenže se mi líbil nápad s čtyřrukým hlavním hrdinou. Ono mít možnost mít v každé ze čtyř hnát jinou zbraň zní dobře a nebýt toho, co už píše musa, byla by to aspoň průměrná hra. O obtížnost ani tak nejde, jde o to, že prostě nevíte o co jde. Jste vhozeni do města s příkazem: HREJ! Ale co? Co mám hrát? Člověk neví kam jít, proč tam jít a když tam dojde, tak mu chybí střelivo a zemře.

Pro: Netradiční možnost používat 4 zbraně naráz

Proti: Přečtěte si PRO, no a zbytek je proti.

+10+9 / 0
  • PC 20
Hoši, to si ze mě děláte prdel...takovéhle hry jsem já stahoval v roce 2004 na plnehry.cz a ještě k tomu si říkal, jak jsou strašný. Stahoval jsem si je zadarmo a ještě jsem prskal. Tak co si sakra tvůrci mysleli, že budou hráči říkat, když si nedejbože koupí tuhle hru a začnou jí hrát? Hrůza je téhle hry slabý slovo.
+6+6 / 0
  • PC 35
Ze hra vysla pouze jako priloha casopisu Level a to navic zastinena mnohem lepsi a 100x znamejsi hrou vypovida uz samo o sobe.

U teto hry vas proste nemuze opustit pocit, ze hraje pouze jakousi betu opravdové hry. Vyjmenovavat tu vsechny chyby, bugy, nedodelky by nemelo ani cenu.

Skoda, mohla to byt dobra hra, napad ji nechybel, jeho realizace ale kulha na obě nohy.
+3+4 / -2
  • PC 50
Kdyby to byla samostatná hra tak asi za 30, ale jako příloha časopisu si to tak málo nezaslouží.

Pro: Jako příloha časopisu se to dá vzít

Proti: Nuda, stereotyp

+2+4 / -2