@Malignus (13.03.2023 12:51): Emberacer je docela nepředvídatelný s tím, co chce a nechce. :D Knights of Honor II, Comanche nebo Outcast 2 a remake Alone in the Dark čekal málo kdo asi. Když může pokračování dostat bulharský budget jako Knights of Honor, tak ho může dostat i Submarine Titans nebo Mashed třeba.

Ale co tak koukám, tak na Steamu vydávají spostu starších dílů her, jejichž nová pokračování dnes vydává Kalypso. Nechce se mi to googlit, wiki o tom nemluví, ale ono to skoro vypadá, že Silverstar Holdings mají něco společného s Kalypso Media nejspíš. To by vysvětlovalo, proč stále "fungují" a nikdo je nekoupil.

Jinak vydání The Fall na Steamu bych jen tak ze zvědavosti i bral, proč ne. :D Ani bych nechtěl nutně remaster.
@Malignus (13.03.2023 12:39): Strategy First? Jo, taky mě to překvapilo. Snahu investovat do něčeho nového zdá se nemají už, ale na Steamu minuly rok nějaké staré hry vydali. Jako firma s nějakým pasivním příjmem a minimálními náklady asi funguji no. Divím se, že je ještě nikdo nekoupil, přeci jen mají práva na značky, které by třeba Embracer mohl chtít.
Ja keď vidím túto hru, tak si spomeniem na vyše desať rokov starú Expendable, ktorá je xkrát zábavnejšia a vo svojej dobe nepôsobila ako zlý vtip.
No ale příběh tam jakýsi je, jenom se o něm člověk dovídá až postupem hraní, i když ani ne moc dobrý.
Danny: Spíš si ji tak dobře nepamatoval a měl ji zidealizovanou, to se mi stává poměrně často. :)
Caelos: Cituji: "A proč ta změna? Inu, to je jednoduché, protože jsem si ji nainstaloval. A je to děs." Mám to chápat tak, že jsi tu hru hodnotil ještě před tím, než jsi jí vůbec zapnul? No to je LOL! :-D