Hrál jsem Mutanta chvíli, ale zanedlouho jsem hru odložil. Kombinace stereotypu a vyšší obtížnosti je téměř zaručená cesta k neúspěchu. Nulový příběh bez jakéhokoli úvodu do začátku mě zprvu trochu zmátl a hru pouštěl znovu s dojmem, že jsem asi omylem odklepl intro. Start stylem stojím na dvorku ve městě a asi mám někam jít je jasným ukazatelem, že hra nebyla dokončena jak autoři původně zamýšleli. Absence jakékoliv použitelné mapy odsuzuje k chaotickému pobíhání, navíc bez cíle kam a proč jdu. Dojmy z mutanta jsou tedy na úrovni dema z nedokončené nízkorozpočtové hry:/
No..vypustit takový nedodělaný pasvil do světa při plném vědomí, to už chce pořádnou dávku odvahy. Nebo šílenství. Dokonce i jako sekundární příloha herního magazínu stojí tato hra za pendrek. Procentuální hodnocení na databázi z mé strany zároveň vyjadřuje, kolik maximálně Kč bych byl ochoten za Mutanta dát, kdybych se třeba zbláznil a chtěl bych ho mít ve své sbírce. 5Kč. Více ne..
Pokud se rozhodnete tuto ujetost dohrát jako já, doporučuji se obrnit trpělivostí, protože k tomu všemu je hra obtížností ještě poměrně náročná. Osobně jsem hrál vždy cca 20 minut, poté vypnout a pokračovat až další den nebo i týden.
Obrovským bezvýznamným plusem je dozajista možnost používat více než dvě zbraně zároveň.

Pro: více rukou, více zbraní (wow)

Proti: zbytek

No, tedy moje první hodnocení bylo poněkud přehnané, 60% si hra opravdu nezaslouží. Ona si vlastně nezaslouží ani těch 30, protože na ni plně sedí titul blbá hra.

A proč ta změna? Inu, to je jednoduché, protože jsem si ji nainstaloval. A je to děs.

Koncept hry není špatný, teda jistěže podobných stříleček jsou kvanta, jenže se mi líbil nápad s čtyřrukým hlavním hrdinou. Ono mít možnost mít v každé ze čtyř hnát jinou zbraň zní dobře a nebýt toho, co už píše musa, byla by to aspoň průměrná hra. O obtížnost ani tak nejde, jde o to, že prostě nevíte o co jde. Jste vhozeni do města s příkazem: HREJ! Ale co? Co mám hrát? Člověk neví kam jít, proč tam jít a když tam dojde, tak mu chybí střelivo a zemře.

Pro: Netradiční možnost používat 4 zbraně naráz

Proti: Přečtěte si PRO, no a zbytek je proti.

Hoši, to si ze mě děláte prdel...takovéhle hry jsem já stahoval v roce 2004 na plnehry.cz a ještě k tomu si říkal, jak jsou strašný. Stahoval jsem si je zadarmo a ještě jsem prskal. Tak co si sakra tvůrci mysleli, že budou hráči říkat, když si nedejbože koupí tuhle hru a začnou jí hrát? Hrůza je téhle hry slabý slovo.
Ze hra vysla pouze jako priloha casopisu Level a to navic zastinena mnohem lepsi a 100x znamejsi hrou vypovida uz samo o sobe.

U teto hry vas proste nemuze opustit pocit, ze hraje pouze jakousi betu opravdové hry. Vyjmenovavat tu vsechny chyby, bugy, nedodelky by nemelo ani cenu.

Skoda, mohla to byt dobra hra, napad ji nechybel, jeho realizace ale kulha na obě nohy.
Kdyby to byla samostatná hra tak asi za 30, ale jako příloha časopisu si to tak málo nezaslouží.

Pro: Jako příloha časopisu se to dá vzít

Proti: Nuda, stereotyp