Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Shadow Dancer: The Secret of Shinobi

Sega •  Backbone Entertainment (PS2, PSP)
1990
07.11.2006
16.11.2006
08.01.2010
01.06.2010
29.05.2018
06.12.2018
83
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Shadow Dancer: The Secret of Shinobi je další částí v sérii Shinobi a současně verze automatové hry Shadow Dancer pro konzole Sega Mega Drive, na kterých byla vydána v roce 1990.

Píše se rok 1997 a New York je v područí skupiny Union Lizard, která obrací město v ruiny a terorizuje jeho obyvatele. Většina Newyorčanů je mrtvá a zbývající přeživší se stali vězni členů Unie. Ze svého úkrytu povstane bojovník ninja, který přežil nastalý chaos a se svým věrným psem Yamatem se vydává skrze trosky zachránit rukojmí a postavit se zlu. Tím jediným hrdinou je Hayate, syn legendami opředeného Joea Musashiho...

Hra se skládá z pěti rozsáhlých úrovní, které se odehrávají v troskách hořícího města, na železničním mostě, pod Sochou Svobody nebo v sídle Union Lizard. Každá úroveň končí soubojem s nezbytným bossem a poslední úroveň se samotným šéfem gangu Saurem.

Zvrat v sérii s hrdinským ninjou nastává okamžikem, kdy na scénu nevstupuje shinobi Joe Musashi, ale jeho syn. Hayate znovu používá shurikeny nebo meč a údery v boji zblízka, jako jeho otec. Navíc může přimět k útoku svého psa, jenž je mu v boji věrným pomocníkem. Hra nabízí 3 stupně obtížnosti a řadu dalších zajímavých nastavení pro hru.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.