Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Saturday Morning RPG

80
2 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
10.09.2013 PC
29.01.2016 PS4Vita
26.10.2016 XOne
26.04.2018 Switch
Vývojáři:
Mighty Rabbit Studios
Oficiální stránky:
http://www.mightyrabbitstudios.com/#sectio…
Saturday Morning RPG je tahové RPG stylizované do podoby retro televizního seriálu podobného těm, které bylo možné sledovat v sobotu ráno (odtud název hry). Děj hry je rozdělen do samostatných epizod.

Zatímco jako běžný středoškolák řešíte své všední problémy, škola je napadena nejrůznějšími nepřáteli. Vy, Marty Hall, máte speciální schopnost používat obyčejné věci a přenést do nich magickou sílu. Vydáváte se tedy na strastiplnou cestu k poražení hlavního zloducha, kterým je Commander Hood.

Po světě se pohybujete v reálném čase, ale jakmile se přiblížíte k nepříteli, přepne se hra do tahového bojového režimu. Ještě před samotným bojem můžete poškrábat samolepky na svém deníku a tím získat důležité bonusy. Jakou sestavu samolepek si na svůj deník nalepíte, to už je jen na vás. Výsledek boje můžete také ovlivnit tím, jaké útoky použijete a zda je dokážete dostatečně nabít pomocí jednoduchých QTE.


Poslední diskuzní příspěvek

Chytlavá a zajímavá hra. Souboje jsou sice dost repetitivní, ale je to správná výzva a bavilo mě experimentovat s různými druhy útoků. Dobré…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.