[neexistující komentář]: A to Samorost byl jen začátek. Stále je tu druhý, ale hlavně třetí díl, nebo Machinarium.
[neexistující komentář]: K tejto hre trvá skoro tak dlho napísať komentár ako ju dohrať
[neexistující komentář]: 18 minut je trochu moc, asi jsi se moc kochal :) ale máš pravdu, je zajímavý sledovat, že tahle hra, v podstatě jednohubka, nastartovala sérii vtipnejch amanita her.
[přesunuto z komentářů]

Na to že je to první hra od AMONITA DESING tak to ujde.
Tak jsem si to taky zahrál, ale do výzvy to teda počítat v žádnym případě nebudu (takovym tempem by moh mít drzý člověk výzvu hotovou za 2h klidně) :)
Koukám, že Samorostům díky herní výzvě dost naroste počet komentářů :) Každopádně pro ty, kteří budou hrát dvojku, tak ta je oproti jedničce mnohonásobně delší. Nevím jestli je to přímo hodinová záležitost, ale něco kolem té hodiny to mít bude. Jednička je jen takový předkrm.
no hoši... zrovna jsem chtěl psát komentář, tak tomu dám asi malej odstup :D
Mě to přišlo jako pár minut.. :D (edit: jo ona je řeč o dvojce..)

Každopádně se teď až stydím za mou flashovou hru k příležitosti absolutoria. Taky jsem mohl spíš propagovat nápad, než blbinku, kde se střílejí draci.. :D Taky mi učitelé tu povrchnost vyčetli.. :D No.. udělat tak něco jako Samorost.. :D Hezky mi to připomnělo tu dobu.
@Ronik (21.01.2016 20:15): Som si pozeral howlongtobeat a tam je ukázaná hodina. Ňo nie je to veľa, ale ak tam bude viac obrazoviek, viac detailov a proste všetkého o niečo viac, tak to nemôže dopadnúť zle u mňa :)
Nad tím jsem také dlouho přemýšlel... Je to sice na hranici pravidel, ale přece jenom se Samorost dává do různých kompilací her (Level, Chip), je na netu normálně ke stažení bez nutnosti jej ripovat z cache prohlížeče. Navíc jde o úplně stejnou situaci jako u Machinaria, to je akorát placené.
Myslím že je dostupná jen online, až dvojka vyšla na cédu / download