@Paul (29.11.2012 20:21): Hmmm moc pěkný. Škoda, že Saints Row i Metro mám. Ale Darksiders na mě mrká! Nevíš náhodou jestli se jedná o jeden klíč na všechny hry? U minulých to tak bylo.
Ty kosmetické hovadiny vám umožňují třeba létat v středověkém brnění na pravém létajícím koštěti... :D
ako funguje ten co-op? hral ho niekto? Oplatia sa nakúpiť aj DLCčka? alebo nie su velmi potrebné?
Hmmm? Si tak spokojeně hraji a najednou jsem na "Marsu" a hned titulky. TO je hlavní hratak krátká? Celkově to skončilo tak nějak bez stylu, uctově, na rozdíl od zbytku hry :(
j.calling.2bad: Pokud by zde 76% znamenalo "Nadprůměrná, vysoce zábavná hra" tak je vše v nejlepším pořádku, jenže jestli tady na DB mají všechny díly CoD MW kolem/nad 80%, tak je něco opravdu hodně špatně.
Dvojku sem hral zatim asi 3 hodiny a dost me fascinovaly mise jako trefit cloveka na motorce katanou z vlastni motorky ( pri 10 fps ), hovnocuc nahazujici budovy v meste, zapaleny v azbestovem obleku projed studentskyma kolejema, rozehnat protestni akci prostitutek, zastavit nebezpecne skateboardisty granaty atd atp.

SR3 mi prijde takova .. spis min trhla, nevim proc ale nema to ten smrnc z dvojky.
Jo, přidalo se na šílenosti a ubralo se na příběhu a příběhovém pozadí světa -> všechna ta stylovost "Saints" tu šla do háje (tři rozdílné frakce sloučeny do jedné potrhlé), což někomu může vadit.
Mě to přijde jako Just Cause 2 - V jádru naprosto pitomá hra, ale zábavností strčí do kapsy kde co, pokud samo sebou sedne dotyčnému do noty.
Běhat za nahou babu a mít 8čky kozy a místo obušku třímat růžový robertek velikosti sloního chobotu může někomu přijít zábavnější než GTA...
Nehral jsem to dlouho, ale prislo mi to dobre. Mit na to HW, urcite bych do toho sel.
Tak se předveďte, jaké nejlepší combo se vám podařilo udělat v Tank Mayhem? U mě nějak 228 násobné za 1,18M :)
Paul - mno, akurat, ze Philippe nevydrzal ako zaporak moc dlho. Pritom to podla trailerov vyzeralo na toho hlavneho :)
Udělal jsem krátký porovnání SR3 a SR2 (1080p). Ten skok v je obrovskej..dvojka je po technologický stránce neuvěřitelnej hnus, v porovnání.
Trojka mě baví docela dost, navíc belgickej záporák jménem Philippe jako bonus :)
Uha, uhm...tak s tretim SR mam trochu problem. Vo svojej podstate to zatial vyzera rovnako dobre ako dvojka - hratelnostne. Zmizli problemy s optimalizaciou, ale zas sa vynorilo mnozstvo bugov, ktore (i ked blbo optimalizovana) dvojka nemala. A druha vec, cut sceny sa mi zdali byt v pripade dvojky rovnako lepsie, premyslenejsie a cela zakladna story (ak sa tomu tak da nadavat) lepsia (zatial).
j.calling.2bad: Zimos neparoduje dnešní hudební scénu, ale Portal 2 :)
Tak to je moc dobré, protože z videí jsem se fakt bál že se to bude ovládat stejně jako SR2.. Osobně čekám na krabicovou verzi až bude, na steamu kde je to dostupné od dneška to nechci ale nemohu se dočkat až to ozkouším..
Jen mě mrzí absence CE edice na pc, nechápu proč to THQ udělali, přitom ta CE by jim právě mohla ty prodeje na pc zvednout..:/
Ovládá se to mnohem líp, než dvojka. Zbraně mají feeling, auta mají jakž takž zvládnutelný jízdní model (ale oproti dvojce je to totální realita)...hlavně mě ale udivuje, jak dobře to optimalizovali...a že na low to furt vypadá dosti k světu, v porovnání s třeba GTA IV na low, nebo Saints Row 2 na high...>_> každopádně je to epičtější, daleko hratelnější, hezčí, a už teď mě to víc baví. Ale ta mapa se mi teda jeví dost prťavá. O.o
j.calling.2bad- Jo graficky mě to přijde docela dobrý. Spíš mě zajímá to jak se to ovládá na pc, dvojka byla v tomhle děsná tak doufám že ta vozidla nebudou jezdit stejně..

Každopádně pro mou osobu je SR3 takový černý kůň tohoto roku mezi hrami.A dost se těším až to budu moci vyzkoušet..
Tož v porovnání s dvojkou je to jako dar z nebe - grafika vcelku pohledná a poměrně nenáročná (akorát ty odrazy na autech zas přepískli jak prase), přestřelky pro změnu zábavné, jízdní model MASIVNĚ vylepšenej, i když to tak z videí ani nevypadalo, a vypadá to, že parťáci sou tentokrát immortal, což by vlastně vůbec nebylo na škodu. No a vzhledem k tomu, že to oproti dvojce bude i daleko šílenější, tak...aspirant na hru roku se z toho asi těžko vyklube, ale rozhodně se to už dá srovnávat s libovolným GTA.
Bodkin-Jakém jejich chvástání?

Já si naopak přeji aby vše vyšlo tak jak má, ve výsledku z toho totiž můžeme/budeme těžit my hráči.. Pokud SR3 bude dobrá a úspěšná hra může toto celé donutit tvůrce od GTA k lepším výkonům..
Trochu jim přeju po tom jejich chvástání, aby měli potíže stejně jako s dvojkou :-P