Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Rune II

Rune: Ragnarok

12.11.2019
60
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Choose your God. Enter the Madworld. Become Midgard’s savior!

Bývali Varjagové švarní drsňáci - válčili a vítězili, načež jedli, pili, hodovali, bujaře si zpívali, a tak je znal širý svět. Za chladných večerů u planoucích ohnišť hltali vyprávění o hrdinských skutcích předků z dávných časů, jakož i o tom, co teprve přijde. Nejvíce pak slýchali zlověstné zkazky o zlé krvi mezi božskými ásy a gigantickými jotuny, jejichž záštiplný svár měl vést k soumraku bohů. Stařešinové připravovali své soukmenovce na to, že Ragnarøkkr ledovo-ohňovým sevřením zničí všech devět světů, včetně jejich otčiny jménem Midgard, domova stvoření podřízených koloběhu zrození, života a skonu. Ragnarok ze ság skutečně nastal, ale všechno je jinak a Země nyní trpí coby hlavní kolbiště nekončící války bohů s giganty. Rozhodující pomoci se bohové naklonění lidem překvapivě dočkají od bojovníků vzešlých z řad smrtelníků. Přihněte si medoviny z rohu, sevřete zuby a chopte se zbraní, s nimiž záhy prolijete potoky krve... ᚡᚨᛚᚺᚨᛚᛚᚨ ᚨᚹᚨᛁᛏᛋ ᚤᛟᚢ

Titul s pohnutým vývojem přináší jak příběhové dobrodružství pro jednoho v duchu prvního Rune (2000), tak PvP jako v Halls of Valhalla (2001). Otevřenou mapu na rozdíl od té ve Viking: Battle for Asgard (2008) dynamizuje element přežití v divočině a do jisté míry i stavění a výroba vybavení, což připomene staroseversky stylizovaná MMORPG typu Valnir Rok (2017) či Valheim (2020) a brutalitou zase Bloodforge (2012), přičemž paleta úprav vzhledu postavy může směle konkurovat té ze Skyrimu (2011). Nepřátelské klany zahrnují bandity, kanibaly, obry, trpaslíky, přisluhovače pána ohně, zmrtvýchvstalé draugry či třeba přízračné bojovníky z družiny padlých. Pokácejte stromy, zhotovte plavidlo a začněte objevovat souostroví po vodě, nejlépe v kooperaci tří. Natěžte si k dříví i kamení a obnovujte po cestě zaniklé vesnice. Odemykejte splněním úkolů brány do dalších světů a najděte artefakty nutné k porážce zlodajného Lokiho!


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.