Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Garret (08.03.2020 18:47): To není, kampaň i příběh je hodně "lite", podobně jako ve Vikingovi a v podstatě slouží jen k tomu, aby to vyčišťování jednotlivých ostrovů narativně drželo pohromadě. Musíš zesílit natolik, abys byl schopen zničit Lokiho, který pobývá ve světě Vigrid. To ale neznamená, že na to máš klid, pořád běží čas opakování Ragnaroku, při jehož vypršení tě ten nesčíslněkrát větší prevít přijde zabít.
@Tarhiel (08.03.2020 15:06): On je podle mého navíc problém v tom, že extrémní zabugovanost není na hře to nejhorší. Navzdory tomu, jak dlouho na ní pracovali, je podle mého od počátku špatně navržená (jak píše doktor níže, prázdná mapa, já dodávám repetitivní herní náplň a zjevně zbytečný crafting). To nedá dohromady ani dvacet bugfixů, to by někdo musel od základu předělat.

Já krom jiného naprosto nechápu, kdo měl být cílovka téhle hry. Fandové prvního dílu asi nečekali openworld crafting etc. a nikomu jinému než fandům prvního dílu název Rune nic neříká. Proč z toho neudělali žánrově stejnou hru jako v případě jedničky (trh něčím podobným skutečně není přesycen, koridorové rubačky za posledních dvacet let by člověk pomalu spočítal na prstech jedné ruky)?
@Garret (08.03.2020 10:24): Tak ona celkově ta hra vypadá jako něco, co bych nechtěl hrát ani před 10 lety z dolarového bundlu. Každopádně stále je to poměrně "zvučná" značka a po oznámení to nějaký ten hype mělo, takže bych čekal, že to někoho zajímalo natolik, aby to přidal při vydání.
@Fritol (07.03.2020 06:14): tenhle herní model těžce suxuje, klasická kampaň pro jednoho hráče by si asi nějaké to publikum našla, alespoň na Steamu. na Epicu není publikum, které by podobnou hru hrálo. navíc, rozpad studia tomu taky nepomohl.
@Fritol (07.03.2020 06:14): A bude to možná mít co dělat i s Meta (4.7) a User (5.3) skóre titulu. Dnes máš zkrátka příliš velký výběr her na to, aby ses musel nutně zaobírat něčím, co si získalo pověst beznadějného průměru.
Teda překvapuje mě, že to tu nebylo přidané ještě. :D Ten Epic totálně zabíjí zájem (DH) hráčů zdá se.