Jak to vůbec funguje. Když budu pařit pořád dýl a stoupat mně levely, dostanu za odměnu nový auta atd. ? Podobně, jako u těch tanků, že si můžeš kupovat další, vylepšovat atd. Hraju to na Nintendu a docela mě to chytlo.
Zdravím mám dotaz.Mám celkem vysoký level na PS4 ale chci si pořídit X-box myslíte že to co mám nahraný jde přenest nebo budu muset začít od nuly. Díky
Zdravím, mám dotaz ohledně produktů dostupných ve hře. Když si koupím ve hře balíček s autem například, dá se nějak vrátit platba?
Věděli jste, že je v nastavení 5 možností antialiasingu, ale fungují jen 3? MLAA a SMAA nedělají naprosto nic. Jediný funkční je postprocesový FXAA. No není to príma? :)
Zdravím mám opět stejný problém a teď už mi instalace aktuálních ovladačů nepomohla
@Moky (05.05.2021 11:54): Jako první zkus nainstalovat aktuální ovladače grafické karty. To je taková univerzální rada.

Když to nepomůže, koukni do složky c:\Users\<uživatel>\Documents\My Games\Rocket League\TAGame\Logs, jestli tam nejsou nějaké soubory. Může v nich být napsáno, co se přesně nepovedlo.
Nevíte náhodou proč byla tato hra odstraněna ze Steamu? Respektive se na něm nedá najít ve vyhledávání.

Poznámka: Produkt Rocket League byl na žádost vydavatele vyřazen z výsledků vyhledávání a veřejného zobrazování v obchodě služby Steam.

Tohle je na Steam Store.
@musa (27.11.2020 18:17): Play - Custom games - Private match - Create private match. Vytvoříš, připojíš se do týmu a pustí se zápas. Když není ve hře dostatek hráčů, doplní se automaticky boti. Takže když máš Team size 1 a jsi tam sám, dá ti to tam jednoho soupeře.
Já to zapnul kvůli DH turnaji. Zase mi Kwoky ubližuje. Zaslouží něčím praštit, třeba medicinbalem.

Já třeba ve hře nevidím žádnou offline větev proti botům. Možná jsem mimo, ale je to v té hře vůbec ? Kde?
@musa (27.11.2020 16:52): Já už hraju nějaký ten pátek a pokud nemáš parťáka, tak to dlouhodobě nemá cenu hrát. Osobně to solo vůbec nezapínám. Začne tě to párovat s úplnými pitomci a kolikrát je mi fakt líto soupeřů, kteří očividně nejsou v partě. :D

Takže pokud jedeš solo, tak počítej s tím, že tě to začne štvát časem ještě mnohem víc.
Dnešní první zkušenost: dokáže to zabavit a vtáhnout, ale minimálně dvakrát tak naštvat. Fyzika je pro amatéra jako já zoufalá (znovu: zoufalá!). Kombinace rychlých autíček a pomalýho pohybu míče obzvlášť ve vzduchu je děs, rychlost padání (nebo spíš klesání) auta hrozná a jeho přilnavost na stěnách strašná. Tak, jdu vychladnout :)).
Je paráda, že když hráč odpadne, zastoupí jej bot. (A pak ho nahradí nový hráč.)
@Bursoft (22.07.2020 17:04): ano vlastníkum hry na steamu jim v knihovně zustane a bude se nadále normalně updatovat ale již se nebude na steamu dát koupit nebo teda stáhnout teď a F2P to pujde stáhnout na epic games store.
@Kwoky (22.07.2020 16:44): Na Steamu nebude k dispozici novým hráčům, zůstane v knihovně jenom současným a F2P verze se přesune na Epic. Aspoň takto jsem to kdysi četl někde. Takže čas to koupit na Steamu, dokud je možnost..
@tomi2k9 (22.07.2020 16:20): Once Rocket League goes free to play, anyone who already owns Rocket League on any platform (including Steam) will be able to play and enjoy the game with full support for future updates and features. However, the Steam version will no longer be available to download for new players. To put it simply, wherever you play now (including Steam), you'll still be able to play in the future.

Tenhle úsek nějak nechápu. To budou na Steamu dvě verze?
Nevíte někdo jak zjistím statistiky? Vstřeléné góly a tak. Ve hře nebo na steamu.
Ahoj, nevite nekdo co mam delat když dam search na ranked, zacne mi to hledat hru pripojuje me to tam, potom se na 1 sekundu ukaze mapa a zase se me to nacita a vyhodi me to spet na hlavni menu a napise mi to unable connect to game server ( neco v takovem stylu ). Budu rad za kazdou odpoved.
[přesunuto z komentářů]

Nevite proc mi nejde zapnout rocket league... zkoušel jsem ověřit intergitu a odstranit mistní obsah... A když ho zapnu tak napiše spušteno a synchronizace a vypne se ? prosím pomoct
Vcera jsem to po delsi dobe zas nainstaloval a dal par her. No nebyl jsem stavu se trefit do mice :)
@Fatality (23.06.2016 12:58): Inak skvelá rozcvička je ísť 1vs1 proti random hráčom :) naučíš sa tak triafať do lopty, manévrovať s autom, vyhrávať súboj 1 na 1 a obohrávať súpera. Aj keď je to v prvom rade teamová hra, individuality rozhodujú zápasy.
Někdy bych zahrál, ale já tak od půl deváté večer a dál, dřív bez šance.
Dnes DH pařba? Nazbiera sa nás tu 6 (3vs3) 8 (4vs4) alebo aspoň 4 (2vs2) ? Čas mám do osmej.
@Fatality (27.04.2016 10:40): jj, už rozjíždim svůj byznys překupníka Rocket league, marže pro lidi z DH dělá 25 halířů (protože chci jen celý koruny). Minimálně jedna kopie je volná za pěkných 233 Kč, tak se ozvěte ;)
@Kwoky (26.04.2016 22:52): Hele, já to koupim (už zbejvá míň jak den do konce slevy), jednu kopii ti odprodám a ty další dvě snad časem někdo vezme (případně to hodim na aukro za nějakou drobnou marži) ;)
Tak som práve získal anténu - Zaklínačov vlčí medailón, normálne som mal z takej kktiny radosť :D

skúšal som nový basketbal a je to hlavne o skokoch, 2vs2 a malá aréna, ale je to fajn
skúšal som prvýkrát aj hokej a to je hlavne o držaní sa pri zemi a tiež veľmi zaujímavé

3 hry v jednom - futbal, basketbal a hokej + kopec nastaviteľných blbostí ako obrovská lopta, veľmi skákavá lopta atď.
@Maximus (26.04.2016 10:56): Jasný, věřim že když se sejdou dvě partičky co to umí bude to o něčem jiném, ale to chce souhru a čas se to pořádně naučit.

Já dopředu vim, že na takovou úroveň se nedostanu, protože tolik času tomu nikdy nedám. Já bych zůstal ve fázi honění za mičudou. Ale zábavné to i téhle fázi určitě je.
@Cobot (26.04.2016 10:50): Nahral som tam 180 hodín, ale niekedy sú také zápasy, že sa môžeš aj zasrať a gól aj tak nedáš. Proste dobrý súper alebo brankár. S taktikou je to tiež tak, hral si so začiatočníkmi, tam tá taktika ešte tak veľká nie je, to príde postupne. Každopádne som odohral množstvo taktických zápasov, naozaj to nie je len o naháňaní za loptou.

Dôležité je, aby mal team brankára alebo aby sa do tej brány stále niekto pravidelne vracal. Ďalej načasovanie, vyčkávanie pred bránou, posielanie centrov, odpalovanie lopty od brány atď. Ono to vypadá, že sa všetci naháňajú len za loptou a niekedy to tak aj je, ale naozaj je tam množstvo taktickejších zápasov aj na publicu.
@rikuhahl (26.04.2016 08:18): Tady to máš za stejnejch -40% jako to byl na steamu přes víkend.

Jinak o víkendu jsem to taky zkusil. Není to špatné a na chvílí to určitě zabaví, ale po pár hrách jsem nabyl dojmu, že je příliš snadné dát gól. A je to ještě snadněší když potkáte někoho, kdo je fakt dobrej a má nahráno. Každopádně na public serveru se všichni honí jen za mičudou jak malý kluci a taktika žádná.
tak už si je vedle ledního hokeje možné zahrát i basketbal. Myslím že tady se mi gól/koš nikdy vstřelit nepodaří :D