Docela bych vzal 4pack, ale potřeboval bych další 2 zájemce. Vyšlo by to na cca 8 eur/ks.
Je to nechutně chytlavé. Včera jsem to na zkoušku zapl a nakonec u toho vytvrdl skoro na 3 hodiny. :D
Člověk se domnívá, že mu to docela jde, že není špatný, pak potká Maximuse..... a je po iluzích :)
@HELLER (17.02.2016 11:30): Nevim, jak dlouho jsi to nezapl, ale minimalne nova hudba, mapy, snad i vozickove modely a nejaky ten herni mod urcite free byl. Nemluve o tom nedavnem poslednim patchi, ktery toho mel taky dost menit.

Tez jsem to nehorazne dlouho nezapl, ale zaroven to mam furt nainstalovane. Mc, smankote, nedame hru? :)
¨Rocket jsem dlouho nezapl .. asi bych měl, trochu se odreagovat :) je tam za tu dobu nějaký free nový obsah ? nebo je to formou placeného obsahu ?
Víte někdo, jak dneska vypadá cross-platform play?

Uvažujem s kolegama, co mají PS4, že bychom do toho šli. Co jsem pročítal nějaká fora (většinou 4-5 měs.stará), tak nefunguje cross party system, ale jde snad vytvářet soukromé místnosti a do nich kamarády zvát. Může se takhle partička připojit k normálnímu matchi? Byli bysme 3.
Tak Rocket League si odnáša z Game Awards 2015 2 ceny a to v oblasti Nejlepší nezávislá hra a Nejlepší sportovní/závodní hra. Ou yeah :)
Zatim 75%. Ale ma to potencial jit mnohem vejs,jen co trochu naberu skill :D Jen se mi nezda ta dost osekana online omacka okolo. Na tom by meli zapracovat,hlavne vice statistik a lepsi propojeni hracu atd., Treba nemoznost si pridavat lidi do friends listu primo ve hre mi docela chybi.
Práve to je na tejto hre najlepšie, že ponúka veľmi rýchlu zábavu. Zápasy trvajú 5 minút. Oproti hodinovým zápasom v Counter Strike to je proste paráda.
Musím říct že je to sranda :D a zápasy nejsou nijak dlouhý, takže ideální
Včera som hral mutators zápasy a tak sme hrali s obrovskou loptou ktorá sa takmer nezmestila do bránky, s malou loptou a odrazy od mantinelov mala tak rýchle ako v pinbale, potom sme hrali s kockou miesto lopty a mala úplne iné správanie, ďalej bullet time - každých 5 sekúnd sa spomalil na chvíľu čas, nízku gravitáciu atď.

je to rozhodne sranda a k ešte väčšej popularite značky veľmi dobrý krok

a teraz cez zimu som zvedavý na ten puk a ľad :)

zábavnejší MP momentálne neexistuje :)
Ta sleva je 48hodin takze nabidka nakupu plati do zitrka 16:00, pak se poohlednu jinde, jestli se tu nenajdou tri lidi.

Koupil bych to na steamu a obratem rozeslal. Platba by byla nejlepe na PP a to 304Kč/kus.
Mohli by ste to niekto kúpiť ten 4pack, je to zábavný a rýchly MP. Ideálny na občasné DH pařby :)
v nedelu okolo 15:00 by som s vami rád odohral niekoľko zápasov, kto sa pripojí? najradšej by som bol, keby sme mali zaplnený team (buď 3 alebo 4 ľudia)
Nevim jeste v kolik se zas dostanu z prace, ale nekdy mezi sestou a sedmou bych urcite mel byt uz zotaven a rizeni schopen.
@Fatality (28.08.2015 12:31): Pry 'strkas'...nalitavas do nej, skaces do nej, prdelou cumakem bokama, uprostred toho totalni derby...a vonto pritom fotbal. :) Ale chapu, z videi jsem taky jen nechapave kroutil hlavou, co na tom vsichni maji.