Pokud nekdo uvazujete o koupi tak nabizim za 440kc. Koupil bych to pres steam penezenku a poslal vam gift. Tzn o nejakych 50kc mene, nez co je to aktualne s tou 10% slevou na steamu. Zadna sedivka,ale normalne pres steam. Potrebuju vyvest par kc ven ze steam penezenky :)
Dnes to vidím na partičku autíčkového futbalu, dá si niekto so mnou? :)
Těším se na to, taky do toho půjdu.
Připomnělo mi to hru "Hyperblade" (1996), což byl jakýsi futuristický mix ragby a hokeje. Hrál jsem tehdy demoverzi z nějakého magazínu, snad Levelu a bylo to neskutečně zábavný. Nevzpomene si někdo? Škoda, že to zapadlo.
/watch?v=FRgIj1GIvfk
Teda nechápem ako sa môže niekomu páčiť Dota, Diablo 3, Warcraft a totok, ale nejdem to hodnotiť, hrať piškvorky onlajn je 86% ...
Ja som s touto hrou maximálne spokojný. Tie 5 minútové zápasy sú proste geniálna vec a úplne mi to nahradilo Counter Strike: GO, v ktorom tie zápasy trvajú niekoľko desiatok minút a je to proste veľký žrút času.

Už od dôb Battlefield 1942 a Unreal Tournament hrávam veľmi rád online súboje.
Vačšinou mi nestačí jeden zápas (a hlavne ak sa prehrá) a preto si zahrám aj 2 alebo 3 a to už sú v CS svete v kompetetívnych zápasoch takmer 3 hodiny. Kým v Rocket League je to okolo 30 minút. (aj s vyhľadávaním atď.)

Sadlo mi to :)

@HolyMeatball (25.08.2015 23:27): ten epic save je pekný, prilbu dole :)
@HolyMeatball (19.08.2015 09:52): Je vubec mozne se v ranked hre odpojit? Sam si psal, ze v ranked zapasech bot byt nemuze, coz da rozum. V tuhle chvili je stejne hra v tzv. pre-season rezimu a podle me az spusti sezonu, tak se statistiky resetujou.

Vecer prijde kamos a budeme parit Dirt Rally, tak nevim jestli se k Rocketu dostanu, on je zvyklej hrat jen simulace a tohle ho moc nebere.
@HolyMeatball (19.08.2015 09:27): To s absenciou botov sa mi páči. Naozaj to je otravné, ak je dobre rozbehnutý zápas a vtedy sa spoluhráč odpojí a nahradí ho bot -__- aj keď včera som bol svedkom, že som to dvakrát prihrával pred súperovu bránu a dvakrát to tam strelil moj bot :D

Kedy dnes? asi bude najlepšie keď sa na Steame všetci uvidíme. Ak budeme ja, ty, vodny a Heller, tak by sme dali 2vs2, alebo my 4 vs random hráči alebo by som zavolal 2 kamarátov a dali by sme 3vs3 slováci vs češi :)
@Maximus (19.08.2015 08:26): Tak to chapu. A pak tam jsou kosmeticke rozdily v matchmakingu, to ze po dohrani ranked matche nemuzes hned dat ready na dalsi hru, to ze v ranked neexistuje, aby se na hristi objevil bot, etc.

A jinak, v kolik dneska vecer? :)
@HolyMeatball (18.08.2015 21:12): Podle statistik na Steamu to hraje průměrně kolem 30 tisíc hráčů denně, ale nevím, jestli to zahrnuje i PS4 hráče. Jinak dle SteamSpy se už prodalo, respektive hru vlastní na 900 tisíc hráčů, což je absolutně neskutečný číslo, který stále roste.

Ještě dotaz, jak na PC na splitscreen? Nikde jsem tu možnost nenašel.
Je to jen blbá náhoda, nebo to na PC fakt hraje tak málo lidí, že v 9/10 případech hraju se samýma plejstejšňákama (a semtam nějakou tou AI)? :/
@HELLER (18.08.2015 17:34): Ale nekecej, každý kdo to hraje je dobrej parťák ;-). Výhoda u týhle hry je ta, že si jí užije úplně každej, protože velkou část hratelnosti tvoří i náhoda, která přeje všem :-).
@Maximus (18.08.2015 09:05): Tak kdy dáme první turnajík a kdo by si ho chtěl zahrát? Chtělo by to ale aspoň 12 lidí na 4 týmy po třech a dát skupinu. Zatím můžeme vyzkoušet match, ideálně 3 vs 3, hlaste se.
Je to totálna PECKA! hral som to celú noc ani som nešiel spať, ťažké je to dnes v práci :D ale bolo to fajn

Môžme si dať DH turnaj ak to bude mať viac ľudí :)

pár postrehov pre ľudí čo stále váhajú -

- módy 1vs1, 2vs2, 3vs3 a 4vs4
- pri hraní sa odporúča gamepad, ale ja hrám k+m a ide to dobre aj tak :)
- hra obsahuje levelovanie, ale každý má také isté šance, nikto nemá výhodu
- za získané body po dohraní dostávate špeciálne veci (vlajky, kolesá, ornamenty na auto a všetko možné) auto si môžete vyzdobiť ako len chcete
- všetky autá majú také isté parametre, nikto nemá výhodu, líšia sa len vzhľadom
- online hry sa nájdu rýchlo a hrá to veľký počet ľudí (najpredávanejšia hra na Steame od vydania)
- hocikedy môžete zápas opustiť a nieste nijako penalizovaný (ako v Counter Strike klesnutie vášho ranku)
- každý zápas trvá 5 minút a gólov sa dá dať za tú chvíľu veľa, rozhodne to nie je nuda, ak je v riadnom hracom čase remíza, hrá sa predĺženie na zlatý gól

Kupujte to, rád by som si s vami ľudia zahral :)
Len sa toho bojím, lebo je to určite veľmi chytľavé a nestíham dohrávať hry :) jedine ak by to bola náhrada za CS:GO
@Maximus (16.08.2015 11:09): Pokud vím, tak ve hře jde založit pouze tzv. party match, čili, že pozveš ostatní přátelé, co máš na Steamu, všichni bysme se tedy museli dát navzájem do přátel, aby to šlo.
Par tydnu sezony za mnou a pripojuju se k nadseni. Strasna prca. Kdy zacnem poradat nejake DH turnaje? :)
@Coldplaz (04.08.2015 00:03): Je to pecka, mám nahráno cca. 5 hodin, člověk by řekl, že taková "hříčka" nemůže vydržet bavit dlouho, ale opak je pravdou. Intenzivní, adrenalinový, zábavný, jednoduchý se naučit, ale těžký dovést k mistrovství. Jedna z mála her, u kterých nelituji jediný halíř nákupu takříkajíc na blind :-).
Dobrá sranda to je, nedivím sa ž sa z toho stal taký veľý hit keď to má super ľahké pravidlá ale návykovú hrateľnosť.